facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Практично-орієнтоване навчання студентів спеціальності «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини»

16 травня 2018 р. студенти гр.МЕ-71ан, МЕ-61ан в рамках заходу "День кар’єри ЄС в м. Суми" та з огляду на практично орієнтоване навчання з дисциплін «Основи дипломатії та дипломатичної роботи» та «Економіка транснаціонального криміналу» були проведені зустрічі з першим секретарем, експертом з питань політики децентралізації, секторної реформи Представництва ЄС в Україні Бенедиктом Херрманном, а також заступником голови центру боротьби з корупцією та тіньовою економікою Ю.А. Тарасенко-Баландіною, і радником з питань преси та інформатизації Представництва ЄС в Україні Давидовою В.

Детальніше...
 
Зустріч студентів з директором «Технохім»

10 травня 2018 року відбулася зустріч студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» з к.е.н., доцентом, директором ТОВ «Технохім» Олефіренком О.М.

Детальніше...
 
Семінар з практиком Трояном А.В.

5 травня студенти спеціальностей Міжнародна економіка та Міжнародні економічні відносини в рамках семінарів з дисциплін Макроекономіка, Макроекономіка ІІ та Макроекономічний аналіз мали змогу поспілкуватися з фахівцем - практиком в галузі макроекономіки та банківської справи Трояном Артемом Володимировичем.

Детальніше...
 

Історія створення кафедри економічної теорії

 Кафедра економічної теорії була створена 01.09.1981 р. як кафедра філософії і політекономії шляхом виділення з кафедри марксизму-ленінізму. З 01.03.1989 р. реорганізована в кафедру політичної економії. 20.04.1993 р. перейменована в кафедру економічної теорії. З травня 1992 р. кафедра економічної теорії входить до складу економічного факультету, який в серпні 2001 р. перейменований у факультет економіки та менеджменту.

 У різні роки завідувачами кафедри були:

 • Панов М.Є. (01.09.1981 р. – 31.01.1991 р.);

 • Садовий В.О. (01.02.1991 р. – 19.11.1992 р. та 02.01.2007 р. – 31.05.2009 р.);

 • Бондаренко В.Ф. (20.11.1992 р. – 25.06.2001 р.); 

 • Крапивний І.В. (01.07.2001 р. – 31.12.2006 р.).

 • Прокопенко О.В. (01.06.2009 р. – 26.12.2017 р.).

 

kafedra