facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Зустріч студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» із представниками Jabil Circuit, Inc.

22 вересня студенти спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» зустрілися із представниками однієї із найбільших компаній, що спеціалізуються на контрактному виробництві – Jabil Circuit, Inc.

Детальніше...
 
Лідери у навчанні

Сумський державний університет увійшов до трійки вишів-переможців за результатами Всеукраїнських студентських олімпіад.

Детальніше...
 
Ольга Прокопенко здобула стипендію Королеви Ядвіги в Ягелонському університеті

За результатами конкурсного відбору претендентів з різних країн завідувач кафедри економічної теорії д.е.н., проф. Ольга Прокопенко увійшла до списку 20 стипендіатів Cтипендіального фонду ім. Королеви Ядвиги, які здійснюватимуть наукові дослідження в одному з найкращих університетів Польщі і Європи – Ягелонському університеті, що розташований у м. Краків.

Детальніше...
 

Вірменський державний економічний університет

 

Офіційний сайт: http://www.asue.am

Зарубіжні наукові партнери кафедри: Вард Гукасян, Григор Назарян

Договір про міжнародне співробітництво: підписаний

Форми міжнародного співробітництва: наукова діяльність, академічний обмін

Результати співпраці: обмін професорсько-викладацьким складом та науковими співробітниками з метою стажування, читання лекцій, участі в наукових конференціях і семінарах, академічних зустрічах; проведення спільних конференцій і семінарів з узгодженої тематики, обмін науковою літературою, що надасть можливість співробітникам університетів публікувати як свої наукові статті, так і результати спільної науково-дослідної діяльності в журналах та наукових виданнях університетів; спільна участь у міжнародних академічних програмах, виконання спільної дослідницької роботи в рамках міжнародних грантів; співробітництво в організації програм обміну студентами, аспірантами з метою навчання, дослідницької роботи, мовної та виробничої практики; співробітництво в сфері обміну академічної інформацією; взаємовигідне розміщення інформації на веб-ресурсах університетів.

Відповідальна особа: завідувач кафедрою, д.е.н., проф. Прокопенко О.В.

Выпрямившись, Чиун заметил, "Книга ваз 2108"что стены кабинета были увешаны плакатами с портретами "Скачать программу для архивации файлов"кинозвезд, среди "Скачать анкета для приема на работу"которых преобладали особы женского пола в купальниках и без.

Солдата воспитать "Скачать игру флатаут через торрент"дело нелегкое,-сказал, зевая, старший писарь "Скачать песню малинина"Ванек.

Иди, беги, беги назад в форт "Скачать рассказы чехова fb2"и запрись там, "Скачать зуму лягушку"оставайся со своими людьми, не уходи от своих синих солдат.

Их "Скачать песню гола"непременно надо "Скачать тема для телефона самсунг"опередить и предупредить Мориса.

Нет, что-то мы "Скачать чудо нюша"с Фляшем в Маго недопоняли.

Я слыхала, что это принято у мексиканок.