facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Візит студентів СумДУ до Сумської торгово-промислової палати

Наприкінці листопада для студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» ННІ ФЕМ ім. Балацького організовано екскурсійний візит до Сумської торгово-промислової палати.

Детальніше...
 
Участь у конференції «Польща-Україна: сусіди та партнери»

10 листопада студенти та викладачі кафедри економічної теорії взяли участь у науково-популярній конференції «Польща – Україна: сусіди та партнери», присвяченій дням Польщі в м. Суми, що відбулась у Конгрес-центрі СумДУ.

Детальніше...
 
Торгова гра для школярів з тематики: «Міжнародна торгівля»

Працівниками кафедри економічної теорії, для учнів Малої Академії Наук проводилась всесвітньо відома міжнародна торгова гра з тематики: «Міжнародна торгівля».

Детальніше...
 

Вірменський державний економічний університет

 

Офіційний сайт: http://www.asue.am

Зарубіжні наукові партнери кафедри: Вард Гукасян, Григор Назарян

Договір про міжнародне співробітництво: підписаний

Форми міжнародного співробітництва: наукова діяльність, академічний обмін

Результати співпраці: обмін професорсько-викладацьким складом та науковими співробітниками з метою стажування, читання лекцій, участі в наукових конференціях і семінарах, академічних зустрічах; проведення спільних конференцій і семінарів з узгодженої тематики, обмін науковою літературою, що надасть можливість співробітникам університетів публікувати як свої наукові статті, так і результати спільної науково-дослідної діяльності в журналах та наукових виданнях університетів; спільна участь у міжнародних академічних програмах, виконання спільної дослідницької роботи в рамках міжнародних грантів; співробітництво в організації програм обміну студентами, аспірантами з метою навчання, дослідницької роботи, мовної та виробничої практики; співробітництво в сфері обміну академічної інформацією; взаємовигідне розміщення інформації на веб-ресурсах університетів.

Відповідальна особа: завідувач кафедрою, д.е.н., проф. Прокопенко О.В.

Выпрямившись, Чиун заметил, "Книга ваз 2108"что стены кабинета были увешаны плакатами с портретами "Скачать программу для архивации файлов"кинозвезд, среди "Скачать анкета для приема на работу"которых преобладали особы женского пола в купальниках и без.

Солдата воспитать "Скачать игру флатаут через торрент"дело нелегкое,-сказал, зевая, старший писарь "Скачать песню малинина"Ванек.

Иди, беги, беги назад в форт "Скачать рассказы чехова fb2"и запрись там, "Скачать зуму лягушку"оставайся со своими людьми, не уходи от своих синих солдат.

Их "Скачать песню гола"непременно надо "Скачать тема для телефона самсунг"опередить и предупредить Мориса.

Нет, что-то мы "Скачать чудо нюша"с Фляшем в Маго недопоняли.

Я слыхала, что это принято у мексиканок.