facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Практично-орієнтоване навчання студентів спеціальності «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини»

16 травня 2018 р. студенти гр.МЕ-71ан, МЕ-61ан в рамках заходу "День кар’єри ЄС в м. Суми" та з огляду на практично орієнтоване навчання з дисциплін «Основи дипломатії та дипломатичної роботи» та «Економіка транснаціонального криміналу» були проведені зустрічі з першим секретарем, експертом з питань політики децентралізації, секторної реформи Представництва ЄС в Україні Бенедиктом Херрманном, а також заступником голови центру боротьби з корупцією та тіньовою економікою Ю.А. Тарасенко-Баландіною, і радником з питань преси та інформатизації Представництва ЄС в Україні Давидовою В.

Детальніше...
 
Зустріч студентів з директором «Технохім»

10 травня 2018 року відбулася зустріч студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» з к.е.н., доцентом, директором ТОВ «Технохім» Олефіренком О.М.

Детальніше...
 
Семінар з практиком Трояном А.В.

5 травня студенти спеціальностей Міжнародна економіка та Міжнародні економічні відносини в рамках семінарів з дисциплін Макроекономіка, Макроекономіка ІІ та Макроекономічний аналіз мали змогу поспілкуватися з фахівцем - практиком в галузі макроекономіки та банківської справи Трояном Артемом Володимировичем.

Детальніше...
 

Вірменський державний економічний університет

 

Офіційний сайт: http://www.asue.am

Зарубіжні наукові партнери кафедри: Вард Гукасян, Григор Назарян

Договір про міжнародне співробітництво: підписаний

Форми міжнародного співробітництва: наукова діяльність, академічний обмін

Результати співпраці: обмін професорсько-викладацьким складом та науковими співробітниками з метою стажування, читання лекцій, участі в наукових конференціях і семінарах, академічних зустрічах; проведення спільних конференцій і семінарів з узгодженої тематики, обмін науковою літературою, що надасть можливість співробітникам університетів публікувати як свої наукові статті, так і результати спільної науково-дослідної діяльності в журналах та наукових виданнях університетів; спільна участь у міжнародних академічних програмах, виконання спільної дослідницької роботи в рамках міжнародних грантів; співробітництво в організації програм обміну студентами, аспірантами з метою навчання, дослідницької роботи, мовної та виробничої практики; співробітництво в сфері обміну академічної інформацією; взаємовигідне розміщення інформації на веб-ресурсах університетів.

Відповідальна особа: завідувач кафедрою, д.е.н., проф. Прокопенко О.В.

Выпрямившись, Чиун заметил, "Книга ваз 2108"что стены кабинета были увешаны плакатами с портретами "Скачать программу для архивации файлов"кинозвезд, среди "Скачать анкета для приема на работу"которых преобладали особы женского пола в купальниках и без.

Солдата воспитать "Скачать игру флатаут через торрент"дело нелегкое,-сказал, зевая, старший писарь "Скачать песню малинина"Ванек.

Иди, беги, беги назад в форт "Скачать рассказы чехова fb2"и запрись там, "Скачать зуму лягушку"оставайся со своими людьми, не уходи от своих синих солдат.

Их "Скачать песню гола"непременно надо "Скачать тема для телефона самсунг"опередить и предупредить Мориса.

Нет, что-то мы "Скачать чудо нюша"с Фляшем в Маго недопоняли.

Я слыхала, что это принято у мексиканок.