facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Практично-орієнтоване навчання студентів спеціальності «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини»

16 травня 2018 р. студенти гр.МЕ-71ан, МЕ-61ан в рамках заходу "День кар’єри ЄС в м. Суми" та з огляду на практично орієнтоване навчання з дисциплін «Основи дипломатії та дипломатичної роботи» та «Економіка транснаціонального криміналу» були проведені зустрічі з першим секретарем, експертом з питань політики децентралізації, секторної реформи Представництва ЄС в Україні Бенедиктом Херрманном, а також заступником голови центру боротьби з корупцією та тіньовою економікою Ю.А. Тарасенко-Баландіною, і радником з питань преси та інформатизації Представництва ЄС в Україні Давидовою В.

Детальніше...
 
Зустріч студентів з директором «Технохім»

10 травня 2018 року відбулася зустріч студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» з к.е.н., доцентом, директором ТОВ «Технохім» Олефіренком О.М.

Детальніше...
 
Семінар з практиком Трояном А.В.

5 травня студенти спеціальностей Міжнародна економіка та Міжнародні економічні відносини в рамках семінарів з дисциплін Макроекономіка, Макроекономіка ІІ та Макроекономічний аналіз мали змогу поспілкуватися з фахівцем - практиком в галузі макроекономіки та банківської справи Трояном Артемом Володимировичем.

Детальніше...
 

Мікроекономіка I

МІКРОЕКОНОМІКА І

Мета дисципліни – сформувати в студентів знання щодо закономірностей поведінки економічних суб'єктів у ринкових умовах, універсального інструментарію для прийняття обґрунтованих рішень щодо здійснення індивідуального (з погляду даного економічного агента) вибору за обмежених засобів і наявності альтернативних можливостей.
 
У результаті вивчення дисципліни студент отримає:
- розуміння сутності економічних моделей теорії споживання, виробництва та часткової рівноваги;
- знання сучасних методів та інструментарію мікроекономічного аналізу;
- уміння застосовувати принципи раціональної поведінки економічних мікросистем в ринкових умовах;
- навички управління інформацією, абстрактного та критичного розуміння та обґрунтування вибору, що здійснюється невеликими економічними одиницями.;
- навички самостійно робити висновки та виконувати економічні розрахунки, пов'язані з аналізом та обґрунтуванням раціональної поведінки мікросистем в ринкових умовах.

Регламент

Провідні викладачі:
к.е.н., доц. Школа В.Ю.
к.е.н. Щербаченко В.О.