facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Торгова гра для школярів з тематики: «Міжнародна торгівля»

Працівниками кафедри економічної теорії, для учнів Малої Академії Наук проводилась всесвітньо відома міжнародна торгова гра з тематики: «Міжнародна торгівля».

Детальніше...
 
Міжнародне стажування в Ізраїлі

Частину літньої відпустки 2017 р. представники академічного середовища України, Білорусі та Польщі – від студентів до відомих професорів та ректорів університетів, а також суспільних організацій Ізраїлю присвятили стажуванню на тему “International Economic Relations of Israel”, отримавши 30 годин лекційного спілкування з представниками Кнесету, Міністерства іноземних справ, Міністерства енергетики та Посольства України.

Детальніше...
 
Зустріч студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» із представниками Jabil Circuit, Inc.

22 вересня студенти спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» зустрілися із представниками однієї із найбільших компаній, що спеціалізуються на контрактному виробництві – Jabil Circuit, Inc.

Детальніше...
 

Мікроекономіка I

МІКРОЕКОНОМІКА І

Мета дисципліни – сформувати в студентів знання щодо закономірностей поведінки економічних суб'єктів у ринкових умовах, універсального інструментарію для прийняття обґрунтованих рішень щодо здійснення індивідуального (з погляду даного економічного агента) вибору за обмежених засобів і наявності альтернативних можливостей.
 
У результаті вивчення дисципліни студент отримає:
- розуміння сутності економічних моделей теорії споживання, виробництва та часткової рівноваги;
- знання сучасних методів та інструментарію мікроекономічного аналізу;
- уміння застосовувати принципи раціональної поведінки економічних мікросистем в ринкових умовах;
- навички управління інформацією, абстрактного та критичного розуміння та обґрунтування вибору, що здійснюється невеликими економічними одиницями.;
- навички самостійно робити висновки та виконувати економічні розрахунки, пов'язані з аналізом та обґрунтуванням раціональної поведінки мікросистем в ринкових умовах.

Регламент

Провідні викладачі:
к.е.н., доц. Школа В.Ю.
к.е.н. Щербаченко В.О.