facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Участь у конференції «Польща-Україна: сусіди та партнери»

10 листопада студенти та викладачі кафедри економічної теорії взяли участь у науково-популярній конференції «Польща – Україна: сусіди та партнери», присвяченій дням Польщі в м. Суми, що відбулась у Конгрес-центрі СумДУ.

Детальніше...
 
Торгова гра для школярів з тематики: «Міжнародна торгівля»

Працівниками кафедри економічної теорії, для учнів Малої Академії Наук проводилась всесвітньо відома міжнародна торгова гра з тематики: «Міжнародна торгівля».

Детальніше...
 
Міжнародне стажування в Ізраїлі

Частину літньої відпустки 2017 р. представники академічного середовища України, Білорусі та Польщі – від студентів до відомих професорів та ректорів університетів, а також суспільних організацій Ізраїлю присвятили стажуванню на тему “International Economic Relations of Israel”, отримавши 30 годин лекційного спілкування з представниками Кнесету, Міністерства іноземних справ, Міністерства енергетики та Посольства України.

Детальніше...
 

Публікації Прокопенко О.В. – 1998

 

Навчальні видання

 

Екологія промисловості  (англійською мовою)

Планування екологічно сталого розвитку на прикладі методів оцінки наслідків за критерієм здоров'я (російською мовою)


Журнальні публікації


Проблеми дослідження ринку при освоєнні нової продукції (російською мовою)

Аналіз і тенденції розвитку ринку промислових товарів  (українською мовою)


Тези доповіді на конференціях


Пошук "ніші" ринку в умовах структурної перебудови економіки України (російською мовою)


Методичне видання

 

Робоча програма, методичні вказівки та завдання для виконання курсової роботи з курсу “Економічний ризик та методи його вимірювання” для студентів спеціальностей 7.050.107 “Економіка підприємства” та 7.050.104 “Фінанси” заочної форми навчання  (українською мовою)

Тому достаточно было только "Скачать песни влада соколовского"трех порошков хинина, одного клистира "Скачать песни группы сектор газа"и денька без жратвы.

Строил в буквальном "Музыка скачать дисней"смысле слова.

Это был всего-навсего аллигатор.

Как в море "Песня девочки лунатики скачать"корабли, объяснил Олег Николаевич.

Однако взор не встречает здесь "Скачать видео мото скачать"ни скал, ни даже холмов; лишь темные кипарисовые чащи, "Скачать ван пис"опушенные серебристыми мхами, служат фоном картине, "Скачать хентай аниме на телефон"и они не уступают в величавости гранитным "Скачать футажи огонь"утесам.

Глава LXII Прошло уже три дня "Скачать книгу властелин колец трилогия"с тех пор, как желтолицый охотник и его приятель отправились на "Зигмунд фрейд книги скачать бесплатно"розыски Карлоса.