facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Практично-орієнтоване навчання студентів спеціальності «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини»

16 травня 2018 р. студенти гр.МЕ-71ан, МЕ-61ан в рамках заходу "День кар’єри ЄС в м. Суми" та з огляду на практично орієнтоване навчання з дисциплін «Основи дипломатії та дипломатичної роботи» та «Економіка транснаціонального криміналу» були проведені зустрічі з першим секретарем, експертом з питань політики децентралізації, секторної реформи Представництва ЄС в Україні Бенедиктом Херрманном, а також заступником голови центру боротьби з корупцією та тіньовою економікою Ю.А. Тарасенко-Баландіною, і радником з питань преси та інформатизації Представництва ЄС в Україні Давидовою В.

Детальніше...
 
Зустріч студентів з директором «Технохім»

10 травня 2018 року відбулася зустріч студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» з к.е.н., доцентом, директором ТОВ «Технохім» Олефіренком О.М.

Детальніше...
 
Семінар з практиком Трояном А.В.

5 травня студенти спеціальностей Міжнародна економіка та Міжнародні економічні відносини в рамках семінарів з дисциплін Макроекономіка, Макроекономіка ІІ та Макроекономічний аналіз мали змогу поспілкуватися з фахівцем - практиком в галузі макроекономіки та банківської справи Трояном Артемом Володимировичем.

Детальніше...
 

Публікації Прокопенко О.В. – 1998

 

Навчальні видання

 

Екологія промисловості  (англійською мовою)

Планування екологічно сталого розвитку на прикладі методів оцінки наслідків за критерієм здоров'я (російською мовою)


Журнальні публікації


Проблеми дослідження ринку при освоєнні нової продукції (російською мовою)

Аналіз і тенденції розвитку ринку промислових товарів  (українською мовою)


Тези доповіді на конференціях


Пошук "ніші" ринку в умовах структурної перебудови економіки України (російською мовою)


Методичне видання

 

Робоча програма, методичні вказівки та завдання для виконання курсової роботи з курсу “Економічний ризик та методи його вимірювання” для студентів спеціальностей 7.050.107 “Економіка підприємства” та 7.050.104 “Фінанси” заочної форми навчання  (українською мовою)

Тому достаточно было только "Скачать песни влада соколовского"трех порошков хинина, одного клистира "Скачать песни группы сектор газа"и денька без жратвы.

Строил в буквальном "Музыка скачать дисней"смысле слова.

Это был всего-навсего аллигатор.

Как в море "Песня девочки лунатики скачать"корабли, объяснил Олег Николаевич.

Однако взор не встречает здесь "Скачать видео мото скачать"ни скал, ни даже холмов; лишь темные кипарисовые чащи, "Скачать ван пис"опушенные серебристыми мхами, служат фоном картине, "Скачать хентай аниме на телефон"и они не уступают в величавости гранитным "Скачать футажи огонь"утесам.

Глава LXII Прошло уже три дня "Скачать книгу властелин колец трилогия"с тех пор, как желтолицый охотник и его приятель отправились на "Зигмунд фрейд книги скачать бесплатно"розыски Карлоса.