facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Торгова гра для школярів з тематики: «Міжнародна торгівля»

Працівниками кафедри економічної теорії, для учнів Малої Академії Наук проводилась всесвітньо відома міжнародна торгова гра з тематики: «Міжнародна торгівля».

Детальніше...
 
Міжнародне стажування в Ізраїлі

Частину літньої відпустки 2017 р. представники академічного середовища України, Білорусі та Польщі – від студентів до відомих професорів та ректорів університетів, а також суспільних організацій Ізраїлю присвятили стажуванню на тему “International Economic Relations of Israel”, отримавши 30 годин лекційного спілкування з представниками Кнесету, Міністерства іноземних справ, Міністерства енергетики та Посольства України.

Детальніше...
 
Зустріч студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» із представниками Jabil Circuit, Inc.

22 вересня студенти спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» зустрілися із представниками однієї із найбільших компаній, що спеціалізуються на контрактному виробництві – Jabil Circuit, Inc.

Детальніше...
 

Наманганський інженерно-технологічний інститут

 

Офіційний сайт: http://www.neti.uz

Зарубіжні наукові партнери кафедри: Азизов Шухрат Маматович, керівник відділу міжнародних відносин

Договір про міжнародне співробітництво: підписаний

Форми міжнародного співробітництва: наукова та освітня діяльність

Основні результати співробітництва: співробітництво в області учбово-методичної та науково-дослідницької роботи, розвиток  теоретичних та прикладних досліджень, підвищення кваліфікації наукових та педагогічних кадрів, розвиток академічної мобільності студентів, викладачів, наукових співробітників, розвиток спільних програм навчання

Відповідальна особа: завідувач кафедри, д.е.н., професор О.В. Прокопенко