facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Візит студентів СумДУ до Сумської торгово-промислової палати

Наприкінці листопада для студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» ННІ ФЕМ ім. Балацького організовано екскурсійний візит до Сумської торгово-промислової палати.

Детальніше...
 
Участь у конференції «Польща-Україна: сусіди та партнери»

10 листопада студенти та викладачі кафедри економічної теорії взяли участь у науково-популярній конференції «Польща – Україна: сусіди та партнери», присвяченій дням Польщі в м. Суми, що відбулась у Конгрес-центрі СумДУ.

Детальніше...
 
Торгова гра для школярів з тематики: «Міжнародна торгівля»

Працівниками кафедри економічної теорії, для учнів Малої Академії Наук проводилась всесвітньо відома міжнародна торгова гра з тематики: «Міжнародна торгівля».

Детальніше...
 

Спеціальність «Міжнародні економічні відносини» зі спеціалізацією «зовнішньоекономічні відносини»

Як відгук на зміни в світовому економічному просторі та інтеграцію України до європейської спільноти, у Сумському державному університеті відкрито спеціальність - «Міжнародні економічні відносини» зі спеціалізацією «Зовнішньоекономічні відносини».

presentation

Перший набір студентів за даною спеціалізацією  проводитиметься  з 2017 року за ступенем «бакалавр» на базі повної середньої освіти. Підготовка здійснюватиметься англійською мовою з наданням навчальних матеріалів українською мовою висококваліфікованими професорами, доцентами, провідними фахівцями-практиками з України, Канади, Ізраїлю та країн Європи за денною формою навчання. Перевагою навчання на спеціальності «Міжнародні економічні відносини» зі спеціалізацією «Зовнішньоекономічні відносини» є поєднання економічного мислення у сфері міжнародних відносин з високим рівнем володіння англійською мовою.

report

 

Перелік конкурсних предметів для вступу на спеціальність "Міжнародні економічні відносини" (спеціалізація «Зовнішньоекономічні відносини») для студентів, що претендують на місця державного замовлення (у відповідності до Умов прийому до ВНЗ у 2018 році*)

Шифр та найменування галузі знань

Код та найменування спеціальності

Можливий перелік конкурсних предметів
ЗНО за Умовами прийому до ВНЗ у 2018 році**

29

Міжнародні відносини

292 Міжнародні економічні відносини

Українська мова та література

Іноземна мова

Географія або Математика

Середній бал додатку до атестату про повну загальну середню освіту

 

* – для студентів, що вступатимуть на дану спеціальність на місця, що фінансуються виключно за кошти фізичних та/або юридичних осіб, перелік предметів ЗНО може бути іншим та буде оприлюднений пізніше.
** – перелік конкурсних предметів у таблиці наведено на основі Умов прийому до ВНЗ 2018р. (http://mon.gov.ua/activity/education/vishha/vstupna-kampaniya-2018/umovi-prijomu-na-navchannya-do-zakladiv-vishhoyi-osviti-ukrayini-v-2018-roczi.html).
Остаточний перелік предметів, а також їх вагові коефіцієнти будуть уточнені згідно із Правилами прийому до Сумського державного університету у 2018р. та оприлюднені пізніше.

 

 

Навчаючись за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини» зі спеціалізацією «Зовнішньоекономічні відносини», студент зможе:

- брати участь у міжнародних та всеукраїнських конкурсах, олімпіадах, конференціях, літніх школах;

- проходити практику та стажування за кордоном, що сприятиме формуванню ділових зв’язків, корисних для подальшої кар’єри;

- продовжити навчання в провідних ВНЗ світу;

- проходити навчання за програмою «подвійний диплом»;

- при цьому, кращі студенти отримуватимуть додаткові іменні стипендії.

 

«Міжнародні економічні відносини» зі спеціалізацією «зовнішньоекономічні відносини» – спеціальність, спрямована на підготовку фахівців, сфера діяльності яких буде пов’язана з:

- розробленням проектів міжнародного економічного розвитку підприємств, комерційних банків, фінансових установ тощо;

- прогнозуванням ефективності їх реалізації;

- проведенням реорганізації підприємств та створення спільних підприємств з іноземним капіталом;

- проведенням аналітичної роботи щодо виявлення шляхів активізування і удосконалення міжнародної економічної діяльності організацій;

- формуванням і розвитком міжнародних економічних відносин;

- удосконаленням міжнародної економічної діяльності організацій;

- забезпеченням аналізу патентно-правової та комерційної інформації, пошуком і вивченням іноземних стратегічних партнерів та інвесторів;

- обґрунтуванням перспективних напрямків розвитку міжнародної економічної діяльності;

- регулюванням міжнародної торгівлі;


- забезпеченням контактів з міжнародними організаціями (посольствами, консульствами, міжнародними банками, інвестиційними фондами, інноваційними структурами, страховими компаніями тощо).


Випускники зможуть працювати на підприємствах усіх форм власності, в тому числі з іноземним капіталом, банках, страхових компаніях, інвестиційних фондах, міжнародних організаціях, органах державного управління та місцевого самоврядування.


Після завершення навчання у Сумському державному університеті випускники також матимуть змогу продовжити навчання у магістратурі чи аспірантурі ВНЗ світу через співпрацю між університетами.