facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Участь у тренінгу «Міжнародна торгівля послугами: особливості проведення переговорів»

Асистенти кафедри економічної теорії  к.е.н Щербаченко В.О. та Рожкова Є.Ю.  за сприяння Ради молодих вчених взяли участь у дводенному тренінгу «Міжнародна торгівля послугами: особливості проведення переговорів», що відбувся 12- 13 квітня 2018 року в м. Києві.

Детальніше...
 
Перемога у конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка сільського господарства та АПК»

5-6 квітня 2018 р. на базі Подільського державного аграрно-технічного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка сільського господарства та АПК».

Детальніше...
 
Студентка спеціальності «Міжнародна економіка» здобула перемогу на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізации «Економіка та економічна політика»

Студентка ІІІ курсу спеціальності «Міжнародна економіка» Коротун Владислава представила Сумський державний університет на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації "Економіка та економічна політика", підсумкова науково-практична конференція якого відбулася 20 березня 2018 року на базі Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка.

Детальніше...
 

Спеціальність «Міжнародні економічні відносини» зі спеціалізацією «Зовнішньоекономічні відносини»

Як відгук на зміни в світовому економічному просторі та інтеграцію України до європейської спільноти, у Сумському державному університеті відкрито спеціальність - «Міжнародні економічні відносини» зі спеціалізацією «Зовнішньоекономічні відносини».

presentation

Перший набір студентів за даною спеціалізацією  проводитиметься  з 2017 року за ступенем «бакалавр» на базі повної середньої освіти. Підготовка здійснюватиметься англійською мовою з наданням навчальних матеріалів українською мовою висококваліфікованими професорами, доцентами, провідними фахівцями-практиками з України, Канади, Ізраїлю та країн Європи за денною формою навчання. Перевагою навчання на спеціальності «Міжнародні економічні відносини» зі спеціалізацією «Зовнішньоекономічні відносини» є поєднання економічного мислення у сфері міжнародних відносин з високим рівнем володіння англійською мовою.

report

 

Перелік конкурсних предметів та їх вагові коефіцієнти для вступу на спеціальність "Міжнародні економічні відносини" (спеціалізація «Зовнішньоекономічні відносини») для студентів, що претендують на місця державного замовлення (у відповідності до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році* та Правил прийому до СумДУ у 2018 році**)

Шифр та найменування галузі знань

Код та найменування спеціальності

Перелік конкурсних предметів ЗНО

Ваговий коефіцієнт

29

Міжнародні відносини

292 Міжнародні економічні відносини

Українська мова та література

0,3

Іноземна мова

0,3

Математика або Географія

0,3

Середній бал додатку до атестату про повну загальну середню освіту

0,1

 

Перелік конкурсних предметів та їх вагові коефіцієнти для вступу на спеціальність "Міжнародні економічні відносини" (спеціалізація «Зовнішньоекономічні відносини») для студентів, що претендують на місця, що фінансуються виключно за кошти фізичних та/або юридичних осіб (у відповідності до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році* та Правил прийому до СумДУ у 2018 році**)

 

Шифр та найменування галузі знань

Код та найменування спеціальності

Перелік конкурсних предметів ЗНО

Ваговий коефіцієнт

29

Міжнародні відносини

292 Міжнародні економічні відносини

Українська мова та література

0,3

Історія України

0,3

Математика або Іноземна мова

0,3

Середній бал додатку до атестату про повну загальну середню освіту

0,1

 * – Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році
** – Правила прийому до СумДУ у 2018 році

 

 Навчаючись за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини» зі спеціалізацією «Зовнішньоекономічні відносини», студент зможе:

- брати участь у міжнародних та всеукраїнських конкурсах, олімпіадах, конференціях, літніх школах;

- проходити практику та стажування за кордоном, що сприятиме формуванню ділових зв’язків, корисних для подальшої кар’єри;

- продовжити навчання в провідних ВНЗ світу;

- проходити навчання за програмою «подвійний диплом»;

- при цьому, кращі студенти отримуватимуть додаткові іменні стипендії.

 

«Міжнародні економічні відносини» зі спеціалізацією «зовнішньоекономічні відносини» – спеціальність, спрямована на підготовку фахівців, сфера діяльності яких буде пов’язана з:

- розробленням проектів міжнародного економічного розвитку підприємств, комерційних банків, фінансових установ тощо;

- прогнозуванням ефективності їх реалізації;

- проведенням реорганізації підприємств та створення спільних підприємств з іноземним капіталом;

- проведенням аналітичної роботи щодо виявлення шляхів активізування і удосконалення міжнародної економічної діяльності організацій;

- формуванням і розвитком міжнародних економічних відносин;

- удосконаленням міжнародної економічної діяльності організацій;

- забезпеченням аналізу патентно-правової та комерційної інформації, пошуком і вивченням іноземних стратегічних партнерів та інвесторів;

- обґрунтуванням перспективних напрямків розвитку міжнародної економічної діяльності;

- регулюванням міжнародної торгівлі;


- забезпеченням контактів з міжнародними організаціями (посольствами, консульствами, міжнародними банками, інвестиційними фондами, інноваційними структурами, страховими компаніями тощо).


Випускники зможуть працювати на підприємствах усіх форм власності, в тому числі з іноземним капіталом, банках, страхових компаніях, інвестиційних фондах, міжнародних організаціях, органах державного управління та місцевого самоврядування.


Після завершення навчання у Сумському державному університеті випускники також матимуть змогу продовжити навчання у магістратурі чи аспірантурі ВНЗ світу через співпрацю між університетами.