facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Міжнародне стажування в Ізраїлі

Частину літньої відпустки 2017 р. представники академічного середовища України, Білорусі та Польщі – від студентів до відомих професорів та ректорів університетів, а також суспільних організацій Ізраїлю присвятили стажуванню на тему “International Economic Relations of Israel”, отримавши 30 годин лекційного спілкування з представниками Кнесету, Міністерства іноземних справ, Міністерства енергетики та Посольства України.

Детальніше...
 
Зустріч студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» із представниками Jabil Circuit, Inc.

22 вересня студенти спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» зустрілися із представниками однієї із найбільших компаній, що спеціалізуються на контрактному виробництві – Jabil Circuit, Inc.

Детальніше...
 
Лідери у навчанні

Сумський державний університет увійшов до трійки вишів-переможців за результатами Всеукраїнських студентських олімпіад.

Детальніше...
 

Спеціальність «Міжнародні економічні відносини» зі спеціалізацією «зовнішньоекономічні відносини»

Як відгук на зміни в світовому економічному просторі та інтеграцію України до європейської спільноти, у Сумському державному університеті відкрито спеціальність - «Міжнародні економічні відносини» зі спеціалізацією «Зовнішньоекономічні відносини».

presentation

Перший набір студентів за даною спеціалізацією  проводитиметься  з 2017 року за ступенем «бакалавр» на базі повної середньої освіти. Підготовка здійснюватиметься англійською мовою з наданням навчальних матеріалів українською мовою висококваліфікованими професорами, доцентами, провідними фахівцями-практиками з України, Канади, Ізраїлю та країн Європи за денною формою навчання. Перевагою навчання на спеціальності «Міжнародні економічні відносини» зі спеціалізацією «Зовнішньоекономічні відносини» є поєднання економічного мислення у сфері міжнародних відносин з високим рівнем володіння англійською мовою.

report

 

Можливий* перелік конкурсних предметів для вступу у 2018 році
спеціальність «Міжнародні економічні відносини»
спеціалізація «Зовнішньоекономічні відносини»

Шифр та найменування галузі знань

Код та найменування спеціальності

Можливий перелік конкурсних предметів
(вступних іспитів, творчих конкурсів)
2018 рік*

29

Міжнародні відносини

292 Міжнародні економічні відносини

Українська мова та література

Іноземна мова

Математика

Географія

Середній бал додатку до атестату про повну загальну середню освіту

 

* – перелік конкурсних предметів у табличці наведено на основі проекту Умов прийому 2018 р. (http://mon.gov.ua/content/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/2017/09/11/proekt-umov-2018-dlya-gromadskogo-obgovorennya-11-9-17.pdf).
Остаточні кількість, перелік предметів ЗНО та їх вагові коефіцієнти будуть оприлюднені пізніше та можуть відрізнятися від тих положень, що наразі зазначені у цьому проекті.

 

Навчаючись за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини» зі спеціалізацією «Зовнішньоекономічні відносини», студент зможе:

- брати участь у міжнародних та всеукраїнських конкурсах, олімпіадах, конференціях, літніх школах;

- проходити практику та стажування за кордоном, що сприятиме формуванню ділових зв’язків, корисних для подальшої кар’єри;

- продовжити навчання в провідних ВНЗ світу;

- проходити навчання за програмою «подвійний диплом»;

- при цьому, кращі студенти отримуватимуть додаткові іменні стипендії.

 

«Міжнародні економічні відносини» зі спеціалізацією «зовнішньоекономічні відносини» – спеціальність, спрямована на підготовку фахівців, сфера діяльності яких буде пов’язана з:

- розробленням проектів міжнародного економічного розвитку підприємств, комерційних банків, фінансових установ тощо;

- прогнозуванням ефективності їх реалізації;

- проведенням реорганізації підприємств та створення спільних підприємств з іноземним капіталом;

- проведенням аналітичної роботи щодо виявлення шляхів активізування і удосконалення міжнародної економічної діяльності організацій;

- формуванням і розвитком міжнародних економічних відносин;

- удосконаленням міжнародної економічної діяльності організацій;

- забезпеченням аналізу патентно-правової та комерційної інформації, пошуком і вивченням іноземних стратегічних партнерів та інвесторів;

- обґрунтуванням перспективних напрямків розвитку міжнародної економічної діяльності;

- регулюванням міжнародної торгівлі;


- забезпеченням контактів з міжнародними організаціями (посольствами, консульствами, міжнародними банками, інвестиційними фондами, інноваційними структурами, страховими компаніями тощо).


Випускники зможуть працювати на підприємствах усіх форм власності, в тому числі з іноземним капіталом, банках, страхових компаніях, інвестиційних фондах, міжнародних організаціях, органах державного управління та місцевого самоврядування.


Після завершення навчання у Сумському державному університеті випускники також матимуть змогу продовжити навчання у магістратурі чи аспірантурі ВНЗ світу через співпрацю між університетами.