facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Практично-орієнтоване навчання студентів спеціальності «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини»

16 травня 2018 р. студенти гр.МЕ-71ан, МЕ-61ан в рамках заходу "День кар’єри ЄС в м. Суми" та з огляду на практично орієнтоване навчання з дисциплін «Основи дипломатії та дипломатичної роботи» та «Економіка транснаціонального криміналу» були проведені зустрічі з першим секретарем, експертом з питань політики децентралізації, секторної реформи Представництва ЄС в Україні Бенедиктом Херрманном, а також заступником голови центру боротьби з корупцією та тіньовою економікою Ю.А. Тарасенко-Баландіною, і радником з питань преси та інформатизації Представництва ЄС в Україні Давидовою В.

Детальніше...
 
Зустріч студентів з директором «Технохім»

10 травня 2018 року відбулася зустріч студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» з к.е.н., доцентом, директором ТОВ «Технохім» Олефіренком О.М.

Детальніше...
 
Семінар з практиком Трояном А.В.

5 травня студенти спеціальностей Міжнародна економіка та Міжнародні економічні відносини в рамках семінарів з дисциплін Макроекономіка, Макроекономіка ІІ та Макроекономічний аналіз мали змогу поспілкуватися з фахівцем - практиком в галузі макроекономіки та банківської справи Трояном Артемом Володимировичем.

Детальніше...
 

Регіонально-просторовий розвиток світової економіки

 РЕГІОНАЛЬНО-ПРОСТОРОВИЙ РОЗВИТОК СВІТОВОЇ ЕКОНОМІКИ

REGIONAL SPATIAL DEVELOPMENT OF THE WORLD ECONOMY

Мета дисципліни - всебічне (демографічне, екологічне та економічне) обґрунтування перспективного розміщення продуктивних сил, а також удосконалення його сучасного характеру, підвищення соціально-економічної ефективності суспільних витрат праці.

У результаті вивчення дисципліни студент отримає:
-    розуміння основних передумов, закономірностей, принципів і факторів розміщення продуктивних сил, ступінь їх впливу на розміщення і розвиток продуктивних сил;
-    знання про наукові методи аналізу територіальної організації народного господарства, а також методи економічного обґрунтування галузевого розміщення виробництва;
-    знання про особливості галузевої організації світового господарства;
-    вміння виконувати розрахунки економічної ефективності розміщення виробництв, розраховувати основні техніко-економічні показники, що характеризують ефективність розміщення продуктивних сил, обґрунтувати вибір оптимального варіанту розміщення виробництва серед множини альтернатив.

Регламент

Провідні викладачі:
к.е.н., Домашенко М.Д.  Чейн С.Х., Осік Ю.І.