facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Торгова гра для школярів з тематики: «Міжнародна торгівля»

Працівниками кафедри економічної теорії, для учнів Малої Академії Наук проводилась всесвітньо відома міжнародна торгова гра з тематики: «Міжнародна торгівля».

Детальніше...
 
Міжнародне стажування в Ізраїлі

Частину літньої відпустки 2017 р. представники академічного середовища України, Білорусі та Польщі – від студентів до відомих професорів та ректорів університетів, а також суспільних організацій Ізраїлю присвятили стажуванню на тему “International Economic Relations of Israel”, отримавши 30 годин лекційного спілкування з представниками Кнесету, Міністерства іноземних справ, Міністерства енергетики та Посольства України.

Детальніше...
 
Зустріч студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» із представниками Jabil Circuit, Inc.

22 вересня студенти спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» зустрілися із представниками однієї із найбільших компаній, що спеціалізуються на контрактному виробництві – Jabil Circuit, Inc.

Детальніше...
 

Регіонально-просторовий розвиток світової економіки

 РЕГІОНАЛЬНО-ПРОСТОРОВИЙ РОЗВИТОК СВІТОВОЇ ЕКОНОМІКИ

REGIONAL SPATIAL DEVELOPMENT OF THE WORLD ECONOMY

Мета дисципліни - всебічне (демографічне, екологічне та економічне) обґрунтування перспективного розміщення продуктивних сил, а також удосконалення його сучасного характеру, підвищення соціально-економічної ефективності суспільних витрат праці.

У результаті вивчення дисципліни студент отримає:
-    розуміння основних передумов, закономірностей, принципів і факторів розміщення продуктивних сил, ступінь їх впливу на розміщення і розвиток продуктивних сил;
-    знання про наукові методи аналізу територіальної організації народного господарства, а також методи економічного обґрунтування галузевого розміщення виробництва;
-    знання про особливості галузевої організації світового господарства;
-    вміння виконувати розрахунки економічної ефективності розміщення виробництв, розраховувати основні техніко-економічні показники, що характеризують ефективність розміщення продуктивних сил, обґрунтувати вибір оптимального варіанту розміщення виробництва серед множини альтернатив.

Регламент

Провідні викладачі:
к.е.н., Домашенко М.Д.  Чейн С.Х., Осік Ю.І.