facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Зустріч студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» із представниками Jabil Circuit, Inc.

22 вересня студенти спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» зустрілися із представниками однієї із найбільших компаній, що спеціалізуються на контрактному виробництві – Jabil Circuit, Inc.

Детальніше...
 
Лідери у навчанні

Сумський державний університет увійшов до трійки вишів-переможців за результатами Всеукраїнських студентських олімпіад.

Детальніше...
 
Ольга Прокопенко здобула стипендію Королеви Ядвіги в Ягелонському університеті

За результатами конкурсного відбору претендентів з різних країн завідувач кафедри економічної теорії д.е.н., проф. Ольга Прокопенко увійшла до списку 20 стипендіатів Cтипендіального фонду ім. Королеви Ядвиги, які здійснюватимуть наукові дослідження в одному з найкращих університетів Польщі і Європи – Ягелонському університеті, що розташований у м. Краків.

Детальніше...
 

Регіонально-просторовий розвиток світової економіки

 РЕГІОНАЛЬНО-ПРОСТОРОВИЙ РОЗВИТОК СВІТОВОЇ ЕКОНОМІКИ

REGIONAL SPATIAL DEVELOPMENT OF THE WORLD ECONOMY

Мета дисципліни - всебічне (демографічне, екологічне та економічне) обґрунтування перспективного розміщення продуктивних сил, а також удосконалення його сучасного характеру, підвищення соціально-економічної ефективності суспільних витрат праці.

У результаті вивчення дисципліни студент отримає:
-    розуміння основних передумов, закономірностей, принципів і факторів розміщення продуктивних сил, ступінь їх впливу на розміщення і розвиток продуктивних сил;
-    знання про наукові методи аналізу територіальної організації народного господарства, а також методи економічного обґрунтування галузевого розміщення виробництва;
-    знання про особливості галузевої організації світового господарства;
-    вміння виконувати розрахунки економічної ефективності розміщення виробництв, розраховувати основні техніко-економічні показники, що характеризують ефективність розміщення продуктивних сил, обґрунтувати вибір оптимального варіанту розміщення виробництва серед множини альтернатив.

Регламент

Провідні викладачі:
к.е.н., Домашенко М.Д.  Чейн С.Х., Осік Ю.І.