facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Візит студентів СумДУ до Сумської торгово-промислової палати

Наприкінці листопада для студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» ННІ ФЕМ ім. Балацького організовано екскурсійний візит до Сумської торгово-промислової палати.

Детальніше...
 
Участь у конференції «Польща-Україна: сусіди та партнери»

10 листопада студенти та викладачі кафедри економічної теорії взяли участь у науково-популярній конференції «Польща – Україна: сусіди та партнери», присвяченій дням Польщі в м. Суми, що відбулась у Конгрес-центрі СумДУ.

Детальніше...
 
Торгова гра для школярів з тематики: «Міжнародна торгівля»

Працівниками кафедри економічної теорії, для учнів Малої Академії Наук проводилась всесвітньо відома міжнародна торгова гра з тематики: «Міжнародна торгівля».

Детальніше...
 

Регіонально-просторовий розвиток світової економіки

 РЕГІОНАЛЬНО-ПРОСТОРОВИЙ РОЗВИТОК СВІТОВОЇ ЕКОНОМІКИ

REGIONAL SPATIAL DEVELOPMENT OF THE WORLD ECONOMY

Мета дисципліни - всебічне (демографічне, екологічне та економічне) обґрунтування перспективного розміщення продуктивних сил, а також удосконалення його сучасного характеру, підвищення соціально-економічної ефективності суспільних витрат праці.

У результаті вивчення дисципліни студент отримає:
-    розуміння основних передумов, закономірностей, принципів і факторів розміщення продуктивних сил, ступінь їх впливу на розміщення і розвиток продуктивних сил;
-    знання про наукові методи аналізу територіальної організації народного господарства, а також методи економічного обґрунтування галузевого розміщення виробництва;
-    знання про особливості галузевої організації світового господарства;
-    вміння виконувати розрахунки економічної ефективності розміщення виробництв, розраховувати основні техніко-економічні показники, що характеризують ефективність розміщення продуктивних сил, обґрунтувати вибір оптимального варіанту розміщення виробництва серед множини альтернатив.

Регламент

Провідні викладачі:
к.е.н., Домашенко М.Д.  Чейн С.Х., Осік Ю.І.