facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Лідери у навчанні

Сумський державний університет увійшов до трійки вишів-переможців за результатами Всеукраїнських студентських олімпіад.

Детальніше...
 
Ольга Прокопенко здобула стипендію Королеви Ядвіги в Ягелонському університеті

За результатами конкурсного відбору претендентів з різних країн завідувач кафедри економічної теорії д.е.н., проф. Ольга Прокопенко увійшла до списку 20 стипендіатів Cтипендіального фонду ім. Королеви Ядвиги, які здійснюватимуть наукові дослідження в одному з найкращих університетів Польщі і Європи – Ягелонському університеті, що розташований у м. Краків.

Детальніше...
 
Студенти-міжнародники ННІ ФЕМ почали проходити виробничу практику в Польщі

Вже четвертий рік поспіль завідувач кафедри економічної теорії Ольга Прокопенко разом з професором Академії техніко-гуманітарної в м. Бєльсько-Бяла Яном Цебулею організують проходження студентами ННІ ФЕМ ім. Олега Балацького виробничої практики на підприємсві Польщі.

Детальніше...
 

Регіонально-просторовий розвиток світової економіки

 РЕГІОНАЛЬНО-ПРОСТОРОВИЙ РОЗВИТОК СВІТОВОЇ ЕКОНОМІКИ

REGIONAL SPATIAL DEVELOPMENT OF THE WORLD ECONOMY

Мета дисципліни - всебічне (демографічне, екологічне та економічне) обґрунтування перспективного розміщення продуктивних сил, а також удосконалення його сучасного характеру, підвищення соціально-економічної ефективності суспільних витрат праці.

У результаті вивчення дисципліни студент отримає:
-    розуміння основних передумов, закономірностей, принципів і факторів розміщення продуктивних сил, ступінь їх впливу на розміщення і розвиток продуктивних сил;
-    знання про наукові методи аналізу територіальної організації народного господарства, а також методи економічного обґрунтування галузевого розміщення виробництва;
-    знання про особливості галузевої організації світового господарства;
-    вміння виконувати розрахунки економічної ефективності розміщення виробництв, розраховувати основні техніко-економічні показники, що характеризують ефективність розміщення продуктивних сил, обґрунтувати вибір оптимального варіанту розміщення виробництва серед множини альтернатив.

Регламент

Провідні викладачі:
к.е.н., Домашенко М.Д.  Чейн С.Х., Осік Ю.І.