facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Практично-орієнтоване навчання студентів спеціальності «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини»

16 травня 2018 р. студенти гр.МЕ-71ан, МЕ-61ан в рамках заходу "День кар’єри ЄС в м. Суми" та з огляду на практично орієнтоване навчання з дисциплін «Основи дипломатії та дипломатичної роботи» та «Економіка транснаціонального криміналу» були проведені зустрічі з першим секретарем, експертом з питань політики децентралізації, секторної реформи Представництва ЄС в Україні Бенедиктом Херрманном, а також заступником голови центру боротьби з корупцією та тіньовою економікою Ю.А. Тарасенко-Баландіною, і радником з питань преси та інформатизації Представництва ЄС в Україні Давидовою В.

Детальніше...
 
Зустріч студентів з директором «Технохім»

10 травня 2018 року відбулася зустріч студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» з к.е.н., доцентом, директором ТОВ «Технохім» Олефіренком О.М.

Детальніше...
 
Семінар з практиком Трояном А.В.

5 травня студенти спеціальностей Міжнародна економіка та Міжнародні економічні відносини в рамках семінарів з дисциплін Макроекономіка, Макроекономіка ІІ та Макроекономічний аналіз мали змогу поспілкуватися з фахівцем - практиком в галузі макроекономіки та банківської справи Трояном Артемом Володимировичем.

Детальніше...
 

Етика міжнародного бізнесу та комерційна дипломатія

Етика міжнародного бізнесу та комерційна дипломатія

Ethics of international business and commercial diplomacy

Мета дисципліни – освоєння етики міжнародного бізнесу та практики дипломатичної роботи в сфері проведення міжнародних переговорів, що стосуються економічних (комерційних) питань.

У результаті вивчення дисципліни студент отримає:
– розуміння міжнародних основ та принципів ділової етики;
– знання ознак та ключових характеристик етичних принципів міжнародного бізнесу;
- розуміння особливостей переговірних стратегій і тактик різних держав, а також недержавних акторів (транснаціональних корпорацій, неурядових організацій, міжурядових організацій);
 – навички проведення міжнародних переговорів;
– навички корпоративного мислення.

Регламент
 
Провідні викладачі:
к.е.н., старший викладач Криворучко Л.Б.
к.е.н., асистент Омельяненко В.А.