facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Торгова гра для школярів з тематики: «Міжнародна торгівля»

Працівниками кафедри економічної теорії, для учнів Малої Академії Наук проводилась всесвітньо відома міжнародна торгова гра з тематики: «Міжнародна торгівля».

Детальніше...
 
Міжнародне стажування в Ізраїлі

Частину літньої відпустки 2017 р. представники академічного середовища України, Білорусі та Польщі – від студентів до відомих професорів та ректорів університетів, а також суспільних організацій Ізраїлю присвятили стажуванню на тему “International Economic Relations of Israel”, отримавши 30 годин лекційного спілкування з представниками Кнесету, Міністерства іноземних справ, Міністерства енергетики та Посольства України.

Детальніше...
 
Зустріч студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» із представниками Jabil Circuit, Inc.

22 вересня студенти спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» зустрілися із представниками однієї із найбільших компаній, що спеціалізуються на контрактному виробництві – Jabil Circuit, Inc.

Детальніше...
 

Етика міжнародного бізнесу та комерційна дипломатія

Етика міжнародного бізнесу та комерційна дипломатія

Ethics of international business and commercial diplomacy

Мета дисципліни – освоєння етики міжнародного бізнесу та практики дипломатичної роботи в сфері проведення міжнародних переговорів, що стосуються економічних (комерційних) питань.

У результаті вивчення дисципліни студент отримає:
– розуміння міжнародних основ та принципів ділової етики;
– знання ознак та ключових характеристик етичних принципів міжнародного бізнесу;
- розуміння особливостей переговірних стратегій і тактик різних держав, а також недержавних акторів (транснаціональних корпорацій, неурядових організацій, міжурядових організацій);
 – навички проведення міжнародних переговорів;
– навички корпоративного мислення.

Регламент
 
Провідні викладачі:
к.е.н., старший викладач Криворучко Л.Б.
к.е.н., асистент Омельяненко В.А.