facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Практично-орієнтоване навчання студентів спеціальності «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини»

16 травня 2018 р. студенти гр.МЕ-71ан, МЕ-61ан в рамках заходу "День кар’єри ЄС в м. Суми" та з огляду на практично орієнтоване навчання з дисциплін «Основи дипломатії та дипломатичної роботи» та «Економіка транснаціонального криміналу» були проведені зустрічі з першим секретарем, експертом з питань політики децентралізації, секторної реформи Представництва ЄС в Україні Бенедиктом Херрманном, а також заступником голови центру боротьби з корупцією та тіньовою економікою Ю.А. Тарасенко-Баландіною, і радником з питань преси та інформатизації Представництва ЄС в Україні Давидовою В.

Детальніше...
 
Зустріч студентів з директором «Технохім»

10 травня 2018 року відбулася зустріч студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» з к.е.н., доцентом, директором ТОВ «Технохім» Олефіренком О.М.

Детальніше...
 
Семінар з практиком Трояном А.В.

5 травня студенти спеціальностей Міжнародна економіка та Міжнародні економічні відносини в рамках семінарів з дисциплін Макроекономіка, Макроекономіка ІІ та Макроекономічний аналіз мали змогу поспілкуватися з фахівцем - практиком в галузі макроекономіки та банківської справи Трояном Артемом Володимировичем.

Детальніше...
 

Романюк Ярославна Сергіївна

 

romanyuk   

Вчений ступінь, звання:

Посада: викладач-стажист, аспірант кафедри економічної теорії

Основні дисципліни: Міжнародні економічні операції, Етика міжнародного бізнесу та комерційна дипломатія, Міжнародна статистика, Дипломатична і консульська служба, Основи дипломатії та дипломатичної служби

Наукові інтереси: міжнародна економіка

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Телефон: (0542) 68-77-39

Публікації в Google Scholar, ResearchGate

Диплом спеціаліста Сумського державного університету, спеціальність “Переклад”, кваліфікація «Перекладач, викладач англійської та німецької мови», 2007 р.

 

 Участь у держбюджетних НДР та грантах:

«Методологія формування механізму інноваційного розвитку національної економіки на основі альтернативної енергетики» (№ ДР 0115U000678). Термін виконання роботи: 2015-2017 рр. Науковий керівник д.е.н., проф. Прокопенко О.В., відповідальний виконавець – к.е.н., доц. Домашенко М.Д.

 

Публікації

Статті:

1. Прокопенко О.В., Божкова В.В., Романюк Я.С. Modern Internet platforms in the field of logistic services in the Republic of Poland and Ukraine. Науковий журнал "Маркетинг та менеджмент інновацій" (№ 3). Суми - 2016, с. 54-65.

Тези:
1. Прокопенко О.В., Божкова В.В., Романюк Я.С. Сучасні Інтернет-платформи в сфері логістичних послуг в Республиці Польща та Україні. Збірник тез доповідей 10-ої міжнародної науково-практичної конференції "Маркетинг інновацій і інновації у маркетингу" (29 вересня - 1 жовтня 2016 року). Суми - 2016, с. 194-195

2. Прокопенко О.В., Фесенко Л.Ю., Романюк Я.С. Стратегічні вектори промоції міста Суми. Збірник тез доповідей 6-ої міжнародної науково-практичної конференції "Міжнародна стратегія економічного розвитку регіону" (17 березня 2016 року). Суми - 2016, с. 69-71