facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Практично-орієнтоване навчання студентів спеціальності «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини»

16 травня 2018 р. студенти гр.МЕ-71ан, МЕ-61ан в рамках заходу "День кар’єри ЄС в м. Суми" та з огляду на практично орієнтоване навчання з дисциплін «Основи дипломатії та дипломатичної роботи» та «Економіка транснаціонального криміналу» були проведені зустрічі з першим секретарем, експертом з питань політики децентралізації, секторної реформи Представництва ЄС в Україні Бенедиктом Херрманном, а також заступником голови центру боротьби з корупцією та тіньовою економікою Ю.А. Тарасенко-Баландіною, і радником з питань преси та інформатизації Представництва ЄС в Україні Давидовою В.

Детальніше...
 
Зустріч студентів з директором «Технохім»

10 травня 2018 року відбулася зустріч студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» з к.е.н., доцентом, директором ТОВ «Технохім» Олефіренком О.М.

Детальніше...
 
Семінар з практиком Трояном А.В.

5 травня студенти спеціальностей Міжнародна економіка та Міжнародні економічні відносини в рамках семінарів з дисциплін Макроекономіка, Макроекономіка ІІ та Макроекономічний аналіз мали змогу поспілкуватися з фахівцем - практиком в галузі макроекономіки та банківської справи Трояном Артемом Володимировичем.

Детальніше...
 

Одинадцятий міжнародний науковий пікнік для Олександрівської гімназії

28 жовтня на звернення КУ Олександрівська гімназія кафедра економічної теорії ННІ ФЕМ ім. Олега Балацького СумДУ провела Одинадцятий міжнародний науковий пікнік для учнів 8-х класів.

 Гімназисти ознайомились з унікальністю кафедри, на якій викладання спеціальності "Міжнародні економічні відносини" забезпечують не тільки фахівці України, а й багатьох країн Європи, Канади, Казахстану та Ізраїлю. Кафедра на чолі з завідувачем Ольгою Прокопенко провела для учнів Всесвітньовідому ділову гру "International Trade Game" із видачею сертифікати, солодких подарунків та передбачень.
Учні були приємно здивовані інноваційними формами проведення занять на кафедрі, а також почули болгарську мову запрошеного професора кафедри, почесного доктора СумДУ Христо Крачунова, який неодноразово організовував академічну мобільність між СумДУ та Технічним університетом - Варна і запросив гімназистів вступати на навчання на кафедру (спеціальність "Міжнародні економічні відносини", спеціалізація "Зовнішньо-економічні відносини") і приїзджати до сонячної Болгарії. Починаючи з цього навчального року Христо Крачунов приєднується до інтернаціонального колективу кафедри і буде приїзджати 3-5 рази на рік та викладати, як і інші викладачі кафедри, англійською мовою з наданням матеріалів українською.

dsc 0013

dsc 0017

dsc 0020

dsc 0024

dsc 0026

dsc 9883

dsc 9889

dsc 9900

dsc 9902

dsc 9911

dsc 9916

dsc 9928