facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Практично-орієнтоване навчання студентів спеціальності «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини»

16 травня 2018 р. студенти гр.МЕ-71ан, МЕ-61ан в рамках заходу "День кар’єри ЄС в м. Суми" та з огляду на практично орієнтоване навчання з дисциплін «Основи дипломатії та дипломатичної роботи» та «Економіка транснаціонального криміналу» були проведені зустрічі з першим секретарем, експертом з питань політики децентралізації, секторної реформи Представництва ЄС в Україні Бенедиктом Херрманном, а також заступником голови центру боротьби з корупцією та тіньовою економікою Ю.А. Тарасенко-Баландіною, і радником з питань преси та інформатизації Представництва ЄС в Україні Давидовою В.

Детальніше...
 
Зустріч студентів з директором «Технохім»

10 травня 2018 року відбулася зустріч студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» з к.е.н., доцентом, директором ТОВ «Технохім» Олефіренком О.М.

Детальніше...
 
Семінар з практиком Трояном А.В.

5 травня студенти спеціальностей Міжнародна економіка та Міжнародні економічні відносини в рамках семінарів з дисциплін Макроекономіка, Макроекономіка ІІ та Макроекономічний аналіз мали змогу поспілкуватися з фахівцем - практиком в галузі макроекономіки та банківської справи Трояном Артемом Володимировичем.

Детальніше...
 

Тарабан Наталія Володимирівна

  taraban   

Вчений ступінь, звання:

Посада: аспірант кафедри економічної теорії

Основні дисципліни:

Наукові інтереси: сталий розвиток,

ресурсозбереження, поновлювані джерела енергії 

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Телефон: (0542) 68-77-39

 

 

Публікації

Статті:


1.Омельяненко В. А., Тарабан Н. В. «Стратегічні аспекти інноваційного забезпечення ресурсозбереження в національній економіці». Вісник Одеського Національного університету. Серія економіка #8 2017.
2. Павлик А. В., Тарабан Н. В. «Міжнародний досвід впровадження відновлювальних джерел енергії та її потенціал для вітчизняного енергетичного ринку» Науковий вісник Міжнародного гуманітарного університету 2017.

Тези:


1.Тарабан Н.В. «Економічні аспекти конкурентоспроможності зовнішньоекономічної діяльності підприємств у контексті сучасних викликів». VI Міжнародна науково-практична конференція «Економіка і менеджмент: перспективи розвитку», м. Суми, 18 лютого 2016 року.
2.ТАРАБАН Н.В. « НАЦІОНАЛЬНА ЕКОНОМІКА НА ШЛЯХУ ДО СТАЛОГО РОЗВИТКУ» VI Міжнародна науково-практична конференція» Міжнародні економічні відносини і сталий розвиток», м. Суми, 5-6 травня 2017 року.