facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Зустріч студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» із представниками Jabil Circuit, Inc.

22 вересня студенти спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» зустрілися із представниками однієї із найбільших компаній, що спеціалізуються на контрактному виробництві – Jabil Circuit, Inc.

Детальніше...
 
Лідери у навчанні

Сумський державний університет увійшов до трійки вишів-переможців за результатами Всеукраїнських студентських олімпіад.

Детальніше...
 
Ольга Прокопенко здобула стипендію Королеви Ядвіги в Ягелонському університеті

За результатами конкурсного відбору претендентів з різних країн завідувач кафедри економічної теорії д.е.н., проф. Ольга Прокопенко увійшла до списку 20 стипендіатів Cтипендіального фонду ім. Королеви Ядвиги, які здійснюватимуть наукові дослідження в одному з найкращих університетів Польщі і Європи – Ягелонському університеті, що розташований у м. Краків.

Детальніше...
 

Економіка країн світу

ЕКОНОМІКА КРАЇН СВІТУ

Мета дисципліни – формування системи теоретичних знань у сфері аналізування соціально-економічних систем і моделей розвитку країн світу, оволодіння теоретичними знаннями і практичними навичками з аналізування тенденцій та процесів, що відбуваються під час економічного розвитку держав світу, виявлення взаємозв’язків та оцінювання впливу на процес інтеграції України в сучасну систему світового господарства, розкриття особливостей розвитку окремих національних економік та їх ролі в світогосподарських зв’язках.

У результаті вивчення дисципліни студент отримає:
-    знання у сфері соціально-економічних систем і моделей розвитку країн світу;
-    знання і практичні навичками з аналізування тенденцій та процесів, що відбуваються під час економічного розвитку держав світу;
-    вміння виявляти взаємозв’язки та оцінювати вплив на процес інтеграції України в сучасну систему світового господарства;
-    знання про особливості розвитку окремих національних економік та їх ролі в світогосподарських зв’язках.

Регламент

Провідні викладачі:
к.е.н., Домашенко М.Д.  Клісінські Я.С., Чейн С.Х., Крачунов Х.А., Осік Ю.І.