facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Лідери у навчанні

Сумський державний університет увійшов до трійки вишів-переможців за результатами Всеукраїнських студентських олімпіад.

Детальніше...
 
Ольга Прокопенко здобула стипендію Королеви Ядвіги в Ягелонському університеті

За результатами конкурсного відбору претендентів з різних країн завідувач кафедри економічної теорії д.е.н., проф. Ольга Прокопенко увійшла до списку 20 стипендіатів Cтипендіального фонду ім. Королеви Ядвиги, які здійснюватимуть наукові дослідження в одному з найкращих університетів Польщі і Європи – Ягелонському університеті, що розташований у м. Краків.

Детальніше...
 
Студенти-міжнародники ННІ ФЕМ почали проходити виробничу практику в Польщі

Вже четвертий рік поспіль завідувач кафедри економічної теорії Ольга Прокопенко разом з професором Академії техніко-гуманітарної в м. Бєльсько-Бяла Яном Цебулею організують проходження студентами ННІ ФЕМ ім. Олега Балацького виробничої практики на підприємсві Польщі.

Детальніше...
 

Економіка країн світу

ЕКОНОМІКА КРАЇН СВІТУ

Мета дисципліни – формування системи теоретичних знань у сфері аналізування соціально-економічних систем і моделей розвитку країн світу, оволодіння теоретичними знаннями і практичними навичками з аналізування тенденцій та процесів, що відбуваються під час економічного розвитку держав світу, виявлення взаємозв’язків та оцінювання впливу на процес інтеграції України в сучасну систему світового господарства, розкриття особливостей розвитку окремих національних економік та їх ролі в світогосподарських зв’язках.

У результаті вивчення дисципліни студент отримає:
-    знання у сфері соціально-економічних систем і моделей розвитку країн світу;
-    знання і практичні навичками з аналізування тенденцій та процесів, що відбуваються під час економічного розвитку держав світу;
-    вміння виявляти взаємозв’язки та оцінювати вплив на процес інтеграції України в сучасну систему світового господарства;
-    знання про особливості розвитку окремих національних економік та їх ролі в світогосподарських зв’язках.

Регламент

Провідні викладачі:
к.е.н., Домашенко М.Д.  Клісінські Я.С., Чейн С.Х., Крачунов Х.А., Осік Ю.І.