facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Торгова гра для школярів з тематики: «Міжнародна торгівля»

Працівниками кафедри економічної теорії, для учнів Малої Академії Наук проводилась всесвітньо відома міжнародна торгова гра з тематики: «Міжнародна торгівля».

Детальніше...
 
Міжнародне стажування в Ізраїлі

Частину літньої відпустки 2017 р. представники академічного середовища України, Білорусі та Польщі – від студентів до відомих професорів та ректорів університетів, а також суспільних організацій Ізраїлю присвятили стажуванню на тему “International Economic Relations of Israel”, отримавши 30 годин лекційного спілкування з представниками Кнесету, Міністерства іноземних справ, Міністерства енергетики та Посольства України.

Детальніше...
 
Зустріч студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» із представниками Jabil Circuit, Inc.

22 вересня студенти спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» зустрілися із представниками однієї із найбільших компаній, що спеціалізуються на контрактному виробництві – Jabil Circuit, Inc.

Детальніше...
 

Економіка країн світу

ЕКОНОМІКА КРАЇН СВІТУ

Мета дисципліни – формування системи теоретичних знань у сфері аналізування соціально-економічних систем і моделей розвитку країн світу, оволодіння теоретичними знаннями і практичними навичками з аналізування тенденцій та процесів, що відбуваються під час економічного розвитку держав світу, виявлення взаємозв’язків та оцінювання впливу на процес інтеграції України в сучасну систему світового господарства, розкриття особливостей розвитку окремих національних економік та їх ролі в світогосподарських зв’язках.

У результаті вивчення дисципліни студент отримає:
-    знання у сфері соціально-економічних систем і моделей розвитку країн світу;
-    знання і практичні навичками з аналізування тенденцій та процесів, що відбуваються під час економічного розвитку держав світу;
-    вміння виявляти взаємозв’язки та оцінювати вплив на процес інтеграції України в сучасну систему світового господарства;
-    знання про особливості розвитку окремих національних економік та їх ролі в світогосподарських зв’язках.

Регламент

Провідні викладачі:
к.е.н., Домашенко М.Д.  Клісінські Я.С., Чейн С.Х., Крачунов Х.А., Осік Ю.І.