facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Візит студентів СумДУ до Сумської торгово-промислової палати

Наприкінці листопада для студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» ННІ ФЕМ ім. Балацького організовано екскурсійний візит до Сумської торгово-промислової палати.

Детальніше...
 
Участь у конференції «Польща-Україна: сусіди та партнери»

10 листопада студенти та викладачі кафедри економічної теорії взяли участь у науково-популярній конференції «Польща – Україна: сусіди та партнери», присвяченій дням Польщі в м. Суми, що відбулась у Конгрес-центрі СумДУ.

Детальніше...
 
Торгова гра для школярів з тематики: «Міжнародна торгівля»

Працівниками кафедри економічної теорії, для учнів Малої Академії Наук проводилась всесвітньо відома міжнародна торгова гра з тематики: «Міжнародна торгівля».

Детальніше...
 

Економіка країн світу

ЕКОНОМІКА КРАЇН СВІТУ

Мета дисципліни – формування системи теоретичних знань у сфері аналізування соціально-економічних систем і моделей розвитку країн світу, оволодіння теоретичними знаннями і практичними навичками з аналізування тенденцій та процесів, що відбуваються під час економічного розвитку держав світу, виявлення взаємозв’язків та оцінювання впливу на процес інтеграції України в сучасну систему світового господарства, розкриття особливостей розвитку окремих національних економік та їх ролі в світогосподарських зв’язках.

У результаті вивчення дисципліни студент отримає:
-    знання у сфері соціально-економічних систем і моделей розвитку країн світу;
-    знання і практичні навичками з аналізування тенденцій та процесів, що відбуваються під час економічного розвитку держав світу;
-    вміння виявляти взаємозв’язки та оцінювати вплив на процес інтеграції України в сучасну систему світового господарства;
-    знання про особливості розвитку окремих національних економік та їх ролі в світогосподарських зв’язках.

Регламент

Провідні викладачі:
к.е.н., Домашенко М.Д.  Клісінські Я.С., Чейн С.Х., Крачунов Х.А., Осік Ю.І.