facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Практично-орієнтоване навчання студентів спеціальності «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини»

16 травня 2018 р. студенти гр.МЕ-71ан, МЕ-61ан в рамках заходу "День кар’єри ЄС в м. Суми" та з огляду на практично орієнтоване навчання з дисциплін «Основи дипломатії та дипломатичної роботи» та «Економіка транснаціонального криміналу» були проведені зустрічі з першим секретарем, експертом з питань політики децентралізації, секторної реформи Представництва ЄС в Україні Бенедиктом Херрманном, а також заступником голови центру боротьби з корупцією та тіньовою економікою Ю.А. Тарасенко-Баландіною, і радником з питань преси та інформатизації Представництва ЄС в Україні Давидовою В.

Детальніше...
 
Зустріч студентів з директором «Технохім»

10 травня 2018 року відбулася зустріч студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» з к.е.н., доцентом, директором ТОВ «Технохім» Олефіренком О.М.

Детальніше...
 
Семінар з практиком Трояном А.В.

5 травня студенти спеціальностей Міжнародна економіка та Міжнародні економічні відносини в рамках семінарів з дисциплін Макроекономіка, Макроекономіка ІІ та Макроекономічний аналіз мали змогу поспілкуватися з фахівцем - практиком в галузі макроекономіки та банківської справи Трояном Артемом Володимировичем.

Детальніше...
 

Економіка країн світу

ЕКОНОМІКА КРАЇН СВІТУ

Мета дисципліни – формування системи теоретичних знань у сфері аналізування соціально-економічних систем і моделей розвитку країн світу, оволодіння теоретичними знаннями і практичними навичками з аналізування тенденцій та процесів, що відбуваються під час економічного розвитку держав світу, виявлення взаємозв’язків та оцінювання впливу на процес інтеграції України в сучасну систему світового господарства, розкриття особливостей розвитку окремих національних економік та їх ролі в світогосподарських зв’язках.

У результаті вивчення дисципліни студент отримає:
-    знання у сфері соціально-економічних систем і моделей розвитку країн світу;
-    знання і практичні навичками з аналізування тенденцій та процесів, що відбуваються під час економічного розвитку держав світу;
-    вміння виявляти взаємозв’язки та оцінювати вплив на процес інтеграції України в сучасну систему світового господарства;
-    знання про особливості розвитку окремих національних економік та їх ролі в світогосподарських зв’язках.

Регламент

Провідні викладачі:
к.е.н., Домашенко М.Д.  Клісінські Я.С., Чейн С.Х., Крачунов Х.А., Осік Ю.І.