facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Практично-орієнтоване навчання студентів спеціальності «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини»

16 травня 2018 р. студенти гр.МЕ-71ан, МЕ-61ан в рамках заходу "День кар’єри ЄС в м. Суми" та з огляду на практично орієнтоване навчання з дисциплін «Основи дипломатії та дипломатичної роботи» та «Економіка транснаціонального криміналу» були проведені зустрічі з першим секретарем, експертом з питань політики децентралізації, секторної реформи Представництва ЄС в Україні Бенедиктом Херрманном, а також заступником голови центру боротьби з корупцією та тіньовою економікою Ю.А. Тарасенко-Баландіною, і радником з питань преси та інформатизації Представництва ЄС в Україні Давидовою В.

Детальніше...
 
Зустріч студентів з директором «Технохім»

10 травня 2018 року відбулася зустріч студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» з к.е.н., доцентом, директором ТОВ «Технохім» Олефіренком О.М.

Детальніше...
 
Семінар з практиком Трояном А.В.

5 травня студенти спеціальностей Міжнародна економіка та Міжнародні економічні відносини в рамках семінарів з дисциплін Макроекономіка, Макроекономіка ІІ та Макроекономічний аналіз мали змогу поспілкуватися з фахівцем - практиком в галузі макроекономіки та банківської справи Трояном Артемом Володимировичем.

Детальніше...
 

Сталий розвиток суспільства

СТАЛИЙ РОЗВИТОК СУСПІЛЬСТВА

Мета дисципліни − формування у студентів світогляду щодо гармонізації соціо-еколого-економічних аспектів людської діяльності, комплексного підходу до усвідомлення, обговорення та вирішення найбільш актуальних проблем розвитку суспільства в контексті сталого розвитку.
 
У результаті вивчення дисципліни студент отримає:
− розуміння сутності концепції сталого розвитку;
− знання глобальних еколого-економічних проблем сучасності, конкретних шляхів і напрямів  їх подолання;
− уміння розраховувати локальні та регіональні індикатори сталого розвитку;
–    навички побудови планів дій розвитку суспільства із  позиції сталого розвитку.
 

Регламент


Провідний викладач: к.е.н., асистент Курбатова Т.О.