facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Торгова гра для школярів з тематики: «Міжнародна торгівля»

Працівниками кафедри економічної теорії, для учнів Малої Академії Наук проводилась всесвітньо відома міжнародна торгова гра з тематики: «Міжнародна торгівля».

Детальніше...
 
Міжнародне стажування в Ізраїлі

Частину літньої відпустки 2017 р. представники академічного середовища України, Білорусі та Польщі – від студентів до відомих професорів та ректорів університетів, а також суспільних організацій Ізраїлю присвятили стажуванню на тему “International Economic Relations of Israel”, отримавши 30 годин лекційного спілкування з представниками Кнесету, Міністерства іноземних справ, Міністерства енергетики та Посольства України.

Детальніше...
 
Зустріч студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» із представниками Jabil Circuit, Inc.

22 вересня студенти спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» зустрілися із представниками однієї із найбільших компаній, що спеціалізуються на контрактному виробництві – Jabil Circuit, Inc.

Детальніше...
 

Сталий розвиток суспільства

СТАЛИЙ РОЗВИТОК СУСПІЛЬСТВА

Мета дисципліни − формування у студентів світогляду щодо гармонізації соціо-еколого-економічних аспектів людської діяльності, комплексного підходу до усвідомлення, обговорення та вирішення найбільш актуальних проблем розвитку суспільства в контексті сталого розвитку.
 
У результаті вивчення дисципліни студент отримає:
− розуміння сутності концепції сталого розвитку;
− знання глобальних еколого-економічних проблем сучасності, конкретних шляхів і напрямів  їх подолання;
− уміння розраховувати локальні та регіональні індикатори сталого розвитку;
–    навички побудови планів дій розвитку суспільства із  позиції сталого розвитку.
 

Регламент


Провідний викладач: к.е.н., асистент Курбатова Т.О.