facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Торгова гра для школярів з тематики: «Міжнародна торгівля»

Працівниками кафедри економічної теорії, для учнів Малої Академії Наук проводилась всесвітньо відома міжнародна торгова гра з тематики: «Міжнародна торгівля».

Детальніше...
 
Міжнародне стажування в Ізраїлі

Частину літньої відпустки 2017 р. представники академічного середовища України, Білорусі та Польщі – від студентів до відомих професорів та ректорів університетів, а також суспільних організацій Ізраїлю присвятили стажуванню на тему “International Economic Relations of Israel”, отримавши 30 годин лекційного спілкування з представниками Кнесету, Міністерства іноземних справ, Міністерства енергетики та Посольства України.

Детальніше...
 
Зустріч студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» із представниками Jabil Circuit, Inc.

22 вересня студенти спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» зустрілися із представниками однієї із найбільших компаній, що спеціалізуються на контрактному виробництві – Jabil Circuit, Inc.

Детальніше...
 

Економіка

ЕКОНОМІКА

Мета дисципліни − формування у студентів системи базових знань щодо основних законів і категорій економічної науки, закономірностей функціонування та розвитку сучасної економіки.

У результаті вивчення дисципліни студент отримає:
- розуміння сутності економічних понять і категорій, що розкривають зміст механізму функціонування та розвитку сучасної економіки;
- уміння давати аргументовану характеристику та аналізувати економічні явища та процеси, оперуючи відповідними категоріями й поняттями;
- навички аналізу основних економічних показників та методів їх розрахунку.

Регламент

Провідний викладач: к.е.н., асистент Курбатова Т.О.