facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Зустріч студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» із представниками Jabil Circuit, Inc.

22 вересня студенти спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» зустрілися із представниками однієї із найбільших компаній, що спеціалізуються на контрактному виробництві – Jabil Circuit, Inc.

Детальніше...
 
Лідери у навчанні

Сумський державний університет увійшов до трійки вишів-переможців за результатами Всеукраїнських студентських олімпіад.

Детальніше...
 
Ольга Прокопенко здобула стипендію Королеви Ядвіги в Ягелонському університеті

За результатами конкурсного відбору претендентів з різних країн завідувач кафедри економічної теорії д.е.н., проф. Ольга Прокопенко увійшла до списку 20 стипендіатів Cтипендіального фонду ім. Королеви Ядвиги, які здійснюватимуть наукові дослідження в одному з найкращих університетів Польщі і Європи – Ягелонському університеті, що розташований у м. Краків.

Детальніше...
 

Економіка

ЕКОНОМІКА

Мета дисципліни − формування у студентів системи базових знань щодо основних законів і категорій економічної науки, закономірностей функціонування та розвитку сучасної економіки.

У результаті вивчення дисципліни студент отримає:
- розуміння сутності економічних понять і категорій, що розкривають зміст механізму функціонування та розвитку сучасної економіки;
- уміння давати аргументовану характеристику та аналізувати економічні явища та процеси, оперуючи відповідними категоріями й поняттями;
- навички аналізу основних економічних показників та методів їх розрахунку.

Регламент

Провідний викладач: к.е.н., асистент Курбатова Т.О.