facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Візит студентів СумДУ до Сумської торгово-промислової палати

Наприкінці листопада для студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» ННІ ФЕМ ім. Балацького організовано екскурсійний візит до Сумської торгово-промислової палати.

Детальніше...
 
Участь у конференції «Польща-Україна: сусіди та партнери»

10 листопада студенти та викладачі кафедри економічної теорії взяли участь у науково-популярній конференції «Польща – Україна: сусіди та партнери», присвяченій дням Польщі в м. Суми, що відбулась у Конгрес-центрі СумДУ.

Детальніше...
 
Торгова гра для школярів з тематики: «Міжнародна торгівля»

Працівниками кафедри економічної теорії, для учнів Малої Академії Наук проводилась всесвітньо відома міжнародна торгова гра з тематики: «Міжнародна торгівля».

Детальніше...
 

Економіка

ЕКОНОМІКА

Мета дисципліни − формування у студентів системи базових знань щодо основних законів і категорій економічної науки, закономірностей функціонування та розвитку сучасної економіки.

У результаті вивчення дисципліни студент отримає:
- розуміння сутності економічних понять і категорій, що розкривають зміст механізму функціонування та розвитку сучасної економіки;
- уміння давати аргументовану характеристику та аналізувати економічні явища та процеси, оперуючи відповідними категоріями й поняттями;
- навички аналізу основних економічних показників та методів їх розрахунку.

Регламент

Провідний викладач: к.е.н., асистент Курбатова Т.О.