facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Зустріч студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» із представниками Jabil Circuit, Inc.

22 вересня студенти спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» зустрілися із представниками однієї із найбільших компаній, що спеціалізуються на контрактному виробництві – Jabil Circuit, Inc.

Детальніше...
 
Лідери у навчанні

Сумський державний університет увійшов до трійки вишів-переможців за результатами Всеукраїнських студентських олімпіад.

Детальніше...
 
Ольга Прокопенко здобула стипендію Королеви Ядвіги в Ягелонському університеті

За результатами конкурсного відбору претендентів з різних країн завідувач кафедри економічної теорії д.е.н., проф. Ольга Прокопенко увійшла до списку 20 стипендіатів Cтипендіального фонду ім. Королеви Ядвиги, які здійснюватимуть наукові дослідження в одному з найкращих університетів Польщі і Європи – Ягелонському університеті, що розташований у м. Краків.

Детальніше...
 

Колективна монографія в Польщі

До уваги вчених і аспірантів ФЕМ!

 Колективна монографія в Польщі.

До 01 грудня 2017 р. збираються матеріали в монографію з проектною назвою «Методологія розвитку соціально-економічних систем у глобальному середовищі».

Проекти статей приймаються на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Керівник проекту: завідувач кафедри економічної теорії СумДУ, д.е.н., проф. Прокопенко Ольга Володимирівна.
Матеріали оформляються на аркушах формату А4 відповідно до вимог.
До матеріалів додаються відомості про автора: прізвище, ім’я, по батькові, науковий ступінь, вчене звання, місце роботи, посада, робоча адреса, телефон, факс, адреса електронної пошти.
Розділи авторів із СумДУ за бажанням будуть включені у звіти щодо виконання фундаментальних наукових тем кафедри економічної теорії СумДУ «Методологія розвитку соціально-економічних систем у глобальному середовищі» (0112U004470) та Вищої школи економіко-гуманітарної (м. Бєльсько-Бяла, Польща) «Теоретичні та науково-методичні основи розвитку соціально-економічних систем в умовах глобалізації економічного простору» (5/9B/10/2013).