facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Практично-орієнтоване навчання студентів спеціальності «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини»

16 травня 2018 р. студенти гр.МЕ-71ан, МЕ-61ан в рамках заходу "День кар’єри ЄС в м. Суми" та з огляду на практично орієнтоване навчання з дисциплін «Основи дипломатії та дипломатичної роботи» та «Економіка транснаціонального криміналу» були проведені зустрічі з першим секретарем, експертом з питань політики децентралізації, секторної реформи Представництва ЄС в Україні Бенедиктом Херрманном, а також заступником голови центру боротьби з корупцією та тіньовою економікою Ю.А. Тарасенко-Баландіною, і радником з питань преси та інформатизації Представництва ЄС в Україні Давидовою В.

Детальніше...
 
Зустріч студентів з директором «Технохім»

10 травня 2018 року відбулася зустріч студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» з к.е.н., доцентом, директором ТОВ «Технохім» Олефіренком О.М.

Детальніше...
 
Семінар з практиком Трояном А.В.

5 травня студенти спеціальностей Міжнародна економіка та Міжнародні економічні відносини в рамках семінарів з дисциплін Макроекономіка, Макроекономіка ІІ та Макроекономічний аналіз мали змогу поспілкуватися з фахівцем - практиком в галузі макроекономіки та банківської справи Трояном Артемом Володимировичем.

Детальніше...
 

Студенти з Академії Техніко-Гуманітарної в Бєльсько-Бяла вивчили дисципліну «Міжнародний маркетинг» на кафедрі економічної теорії

У рамках Угоди про співробітництво від 28.04.2012 р. між Сумським державним університетом та Академією техніко-гуманітарною в Бельско-Бяла (Польща) було запроваджено піврічну програму академічної мобільності між університетами-партнерами.

Учасниками програми було визначено наступних студентів АТГ: Кацпера Ящуровскі, Роберта Матушку, Тимотеуша Шчотку, Пшемислава Гладуса, Ангеліку Клеку, Александру Глондис, Єву Врубел, Камілу Тарганску, Басю Войтушека. Програма передбачає академічний обмін студентами у декілька етапів.
Перший етап відбувся з 13.01.2017 р. по 20.01.2017 р. і передбачав відвідування учасниками програми лекцій професора СумДУ Прокопенко О.В. з дисципліни «Міжнародний маркетинг» в АТГ. По завершенню першого етапу студенти отримали матеріал для самостійного вивчення. Другий етап тривав з 21.01.2017 р. по 3.05.2017 р. На цьому етапі за допомогою онлайн технологій студенти обмінювалися інформацією та питаннями з викладачем СумДУ, що виникали під час самостійного вивчення дисципліни. На заключному етапі реалізації програми, у період з 4 по 8 травня 2017 р., студенти відвідали СумДУ і успішно завершили піврічне вивчення курсу «Міжнародний маркетинг». За результатами підсумкового контролю студенти отримали відповідні сертифікати. Координатором програми академічної мобільності від СумДУ виступила завідувач кафедри економічної теорії Прокопенко Ольга Володимирівна.

polish