facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Візит студентів СумДУ до Сумської торгово-промислової палати

Наприкінці листопада для студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» ННІ ФЕМ ім. Балацького організовано екскурсійний візит до Сумської торгово-промислової палати.

Детальніше...
 
Участь у конференції «Польща-Україна: сусіди та партнери»

10 листопада студенти та викладачі кафедри економічної теорії взяли участь у науково-популярній конференції «Польща – Україна: сусіди та партнери», присвяченій дням Польщі в м. Суми, що відбулась у Конгрес-центрі СумДУ.

Детальніше...
 
Торгова гра для школярів з тематики: «Міжнародна торгівля»

Працівниками кафедри економічної теорії, для учнів Малої Академії Наук проводилась всесвітньо відома міжнародна торгова гра з тематики: «Міжнародна торгівля».

Детальніше...
 

Студенти з Академії Техніко-Гуманітарної в Бєльсько-Бяла вивчили дисципліну «Міжнародний маркетинг» на кафедрі економічної теорії

У рамках Угоди про співробітництво від 28.04.2012 р. між Сумським державним університетом та Академією техніко-гуманітарною в Бельско-Бяла (Польща) було запроваджено піврічну програму академічної мобільності між університетами-партнерами.

Учасниками програми було визначено наступних студентів АТГ: Кацпера Ящуровскі, Роберта Матушку, Тимотеуша Шчотку, Пшемислава Гладуса, Ангеліку Клеку, Александру Глондис, Єву Врубел, Камілу Тарганску, Басю Войтушека. Програма передбачає академічний обмін студентами у декілька етапів.
Перший етап відбувся з 13.01.2017 р. по 20.01.2017 р. і передбачав відвідування учасниками програми лекцій професора СумДУ Прокопенко О.В. з дисципліни «Міжнародний маркетинг» в АТГ. По завершенню першого етапу студенти отримали матеріал для самостійного вивчення. Другий етап тривав з 21.01.2017 р. по 3.05.2017 р. На цьому етапі за допомогою онлайн технологій студенти обмінювалися інформацією та питаннями з викладачем СумДУ, що виникали під час самостійного вивчення дисципліни. На заключному етапі реалізації програми, у період з 4 по 8 травня 2017 р., студенти відвідали СумДУ і успішно завершили піврічне вивчення курсу «Міжнародний маркетинг». За результатами підсумкового контролю студенти отримали відповідні сертифікати. Координатором програми академічної мобільності від СумДУ виступила завідувач кафедри економічної теорії Прокопенко Ольга Володимирівна.

polish