facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Зустріч студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» із представниками Jabil Circuit, Inc.

22 вересня студенти спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» зустрілися із представниками однієї із найбільших компаній, що спеціалізуються на контрактному виробництві – Jabil Circuit, Inc.

Детальніше...
 
Лідери у навчанні

Сумський державний університет увійшов до трійки вишів-переможців за результатами Всеукраїнських студентських олімпіад.

Детальніше...
 
Ольга Прокопенко здобула стипендію Королеви Ядвіги в Ягелонському університеті

За результатами конкурсного відбору претендентів з різних країн завідувач кафедри економічної теорії д.е.н., проф. Ольга Прокопенко увійшла до списку 20 стипендіатів Cтипендіального фонду ім. Королеви Ядвиги, які здійснюватимуть наукові дослідження в одному з найкращих університетів Польщі і Європи – Ягелонському університеті, що розташований у м. Краків.

Детальніше...
 

Студенти з Академії Техніко-Гуманітарної в Бєльсько-Бяла вивчили дисципліну «Міжнародний маркетинг» на кафедрі економічної теорії

У рамках Угоди про співробітництво від 28.04.2012 р. між Сумським державним університетом та Академією техніко-гуманітарною в Бельско-Бяла (Польща) було запроваджено піврічну програму академічної мобільності між університетами-партнерами.

Учасниками програми було визначено наступних студентів АТГ: Кацпера Ящуровскі, Роберта Матушку, Тимотеуша Шчотку, Пшемислава Гладуса, Ангеліку Клеку, Александру Глондис, Єву Врубел, Камілу Тарганску, Басю Войтушека. Програма передбачає академічний обмін студентами у декілька етапів.
Перший етап відбувся з 13.01.2017 р. по 20.01.2017 р. і передбачав відвідування учасниками програми лекцій професора СумДУ Прокопенко О.В. з дисципліни «Міжнародний маркетинг» в АТГ. По завершенню першого етапу студенти отримали матеріал для самостійного вивчення. Другий етап тривав з 21.01.2017 р. по 3.05.2017 р. На цьому етапі за допомогою онлайн технологій студенти обмінювалися інформацією та питаннями з викладачем СумДУ, що виникали під час самостійного вивчення дисципліни. На заключному етапі реалізації програми, у період з 4 по 8 травня 2017 р., студенти відвідали СумДУ і успішно завершили піврічне вивчення курсу «Міжнародний маркетинг». За результатами підсумкового контролю студенти отримали відповідні сертифікати. Координатором програми академічної мобільності від СумДУ виступила завідувач кафедри економічної теорії Прокопенко Ольга Володимирівна.

polish