facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Практично-орієнтоване навчання студентів спеціальності «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини»

16 травня 2018 р. студенти гр.МЕ-71ан, МЕ-61ан в рамках заходу "День кар’єри ЄС в м. Суми" та з огляду на практично орієнтоване навчання з дисциплін «Основи дипломатії та дипломатичної роботи» та «Економіка транснаціонального криміналу» були проведені зустрічі з першим секретарем, експертом з питань політики децентралізації, секторної реформи Представництва ЄС в Україні Бенедиктом Херрманном, а також заступником голови центру боротьби з корупцією та тіньовою економікою Ю.А. Тарасенко-Баландіною, і радником з питань преси та інформатизації Представництва ЄС в Україні Давидовою В.

Детальніше...
 
Зустріч студентів з директором «Технохім»

10 травня 2018 року відбулася зустріч студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» з к.е.н., доцентом, директором ТОВ «Технохім» Олефіренком О.М.

Детальніше...
 
Семінар з практиком Трояном А.В.

5 травня студенти спеціальностей Міжнародна економіка та Міжнародні економічні відносини в рамках семінарів з дисциплін Макроекономіка, Макроекономіка ІІ та Макроекономічний аналіз мали змогу поспілкуватися з фахівцем - практиком в галузі макроекономіки та банківської справи Трояном Артемом Володимировичем.

Детальніше...
 

Студенти Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова успішно вивчили дисципліну «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» на кафедрі економічної теорії

У рамках Договору про співробітництво від 22 вересня 2015 р. між Сумськимо державним університетом та Одеським національним університетом ім. І.І. Мечникова було запроваджено піврічну програму академічної мобільності між університетами-партнерами.

Учасниками програми мобільності від Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова стали студенти спеціальності «Менеджмент»: Антонюк Сергій Дмитрович, Балакіна Катерина Анатоліївна, Дужан Вероніка Андріївна, Кушніренко Анастасія Данилівна, Олексієнко Валерій Михайлович. На заключному етапі реалізації програми, у період з 4 по 8 травня 2017 року, студенти відвідали СумДУ і успішно завершили піврічне вивчення курсу «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». За результатами підсумкового контролю вони отримали відповідні академічні довідки.
За словами одеських студентів, паралельне навчання в СумДУ виявилося дуже захоплюючим та цікавим. На заключному етапі третьокурсники відвідали екскурсію по університету та прогулялися історичними пам'ятками м. Суми. Приємні спогади залишилися від спілкування з привітними викладачами та студентами. Опанування дисципліни «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» було побудовано у цікавій інтерактивній формі.
Координатором програми академічної мобільності від СумДУ виступила завідувач кафедри економічної теорії Прокопенко Ольга Володимирівна, а від Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова – завідувач кафедри менеджменту та математичного моделювання ринкових процесів Садченко Олена Василівна.

image-0-02-05-fb088d22809fe0a2605e6bb5b7c404ef6f4caee084b0d33f5e3fd100dc4867e9-v

dsc 0373