facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Участь у конференції «Польща-Україна: сусіди та партнери»

10 листопада студенти та викладачі кафедри економічної теорії взяли участь у науково-популярній конференції «Польща – Україна: сусіди та партнери», присвяченій дням Польщі в м. Суми, що відбулась у Конгрес-центрі СумДУ.

Детальніше...
 
Торгова гра для школярів з тематики: «Міжнародна торгівля»

Працівниками кафедри економічної теорії, для учнів Малої Академії Наук проводилась всесвітньо відома міжнародна торгова гра з тематики: «Міжнародна торгівля».

Детальніше...
 
Міжнародне стажування в Ізраїлі

Частину літньої відпустки 2017 р. представники академічного середовища України, Білорусі та Польщі – від студентів до відомих професорів та ректорів університетів, а також суспільних організацій Ізраїлю присвятили стажуванню на тему “International Economic Relations of Israel”, отримавши 30 годин лекційного спілкування з представниками Кнесету, Міністерства іноземних справ, Міністерства енергетики та Посольства України.

Детальніше...
 

Студенти Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова успішно вивчили дисципліну «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» на кафедрі економічної теорії

У рамках Договору про співробітництво від 22 вересня 2015 р. між Сумськимо державним університетом та Одеським національним університетом ім. І.І. Мечникова було запроваджено піврічну програму академічної мобільності між університетами-партнерами.

Учасниками програми мобільності від Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова стали студенти спеціальності «Менеджмент»: Антонюк Сергій Дмитрович, Балакіна Катерина Анатоліївна, Дужан Вероніка Андріївна, Кушніренко Анастасія Данилівна, Олексієнко Валерій Михайлович. На заключному етапі реалізації програми, у період з 4 по 8 травня 2017 року, студенти відвідали СумДУ і успішно завершили піврічне вивчення курсу «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». За результатами підсумкового контролю вони отримали відповідні академічні довідки.
За словами одеських студентів, паралельне навчання в СумДУ виявилося дуже захоплюючим та цікавим. На заключному етапі третьокурсники відвідали екскурсію по університету та прогулялися історичними пам'ятками м. Суми. Приємні спогади залишилися від спілкування з привітними викладачами та студентами. Опанування дисципліни «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» було побудовано у цікавій інтерактивній формі.
Координатором програми академічної мобільності від СумДУ виступила завідувач кафедри економічної теорії Прокопенко Ольга Володимирівна, а від Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова – завідувач кафедри менеджменту та математичного моделювання ринкових процесів Садченко Олена Василівна.

image-0-02-05-fb088d22809fe0a2605e6bb5b7c404ef6f4caee084b0d33f5e3fd100dc4867e9-v

dsc 0373