facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Зустріч студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» із представниками Jabil Circuit, Inc.

22 вересня студенти спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» зустрілися із представниками однієї із найбільших компаній, що спеціалізуються на контрактному виробництві – Jabil Circuit, Inc.

Детальніше...
 
Лідери у навчанні

Сумський державний університет увійшов до трійки вишів-переможців за результатами Всеукраїнських студентських олімпіад.

Детальніше...
 
Ольга Прокопенко здобула стипендію Королеви Ядвіги в Ягелонському університеті

За результатами конкурсного відбору претендентів з різних країн завідувач кафедри економічної теорії д.е.н., проф. Ольга Прокопенко увійшла до списку 20 стипендіатів Cтипендіального фонду ім. Королеви Ядвиги, які здійснюватимуть наукові дослідження в одному з найкращих університетів Польщі і Європи – Ягелонському університеті, що розташований у м. Краків.

Детальніше...
 

Студенти Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова успішно вивчили дисципліну «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» на кафедрі економічної теорії

У рамках Договору про співробітництво від 22 вересня 2015 р. між Сумськимо державним університетом та Одеським національним університетом ім. І.І. Мечникова було запроваджено піврічну програму академічної мобільності між університетами-партнерами.

Учасниками програми мобільності від Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова стали студенти спеціальності «Менеджмент»: Антонюк Сергій Дмитрович, Балакіна Катерина Анатоліївна, Дужан Вероніка Андріївна, Кушніренко Анастасія Данилівна, Олексієнко Валерій Михайлович. На заключному етапі реалізації програми, у період з 4 по 8 травня 2017 року, студенти відвідали СумДУ і успішно завершили піврічне вивчення курсу «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». За результатами підсумкового контролю вони отримали відповідні академічні довідки.
За словами одеських студентів, паралельне навчання в СумДУ виявилося дуже захоплюючим та цікавим. На заключному етапі третьокурсники відвідали екскурсію по університету та прогулялися історичними пам'ятками м. Суми. Приємні спогади залишилися від спілкування з привітними викладачами та студентами. Опанування дисципліни «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» було побудовано у цікавій інтерактивній формі.
Координатором програми академічної мобільності від СумДУ виступила завідувач кафедри економічної теорії Прокопенко Ольга Володимирівна, а від Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова – завідувач кафедри менеджменту та математичного моделювання ринкових процесів Садченко Олена Василівна.

image-0-02-05-fb088d22809fe0a2605e6bb5b7c404ef6f4caee084b0d33f5e3fd100dc4867e9-v

dsc 0373