facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Візит студентів СумДУ до Сумської торгово-промислової палати

Наприкінці листопада для студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» ННІ ФЕМ ім. Балацького організовано екскурсійний візит до Сумської торгово-промислової палати.

Детальніше...
 
Участь у конференції «Польща-Україна: сусіди та партнери»

10 листопада студенти та викладачі кафедри економічної теорії взяли участь у науково-популярній конференції «Польща – Україна: сусіди та партнери», присвяченій дням Польщі в м. Суми, що відбулась у Конгрес-центрі СумДУ.

Детальніше...
 
Торгова гра для школярів з тематики: «Міжнародна торгівля»

Працівниками кафедри економічної теорії, для учнів Малої Академії Наук проводилась всесвітньо відома міжнародна торгова гра з тематики: «Міжнародна торгівля».

Детальніше...
 

Кафедра економічної теорії - лідер за обсягом міжнародних грантів у СумДУ

19 травня 2017 року під час святкування Дня науки в СумдУ ректор Анатолій Васильєв нагородив кафедру економічної теорії Дипломом переможця у номінації "Міжнародна наукова грантова діяльність" за найбільший обсяг міжнародних наукових грантів, які виконувались у СумдУ у 2016 році.

Для урочистого отримання диплому була запрошена доцент кафедри Надія Костюченко, яка є координатором Найбільшого міжнародного проекту Міжнародне співробітництво між Східною Європою та Швейцарією (SCOPES) “Вдосконалення енергетичної безпеки через Швейцарсько-українсько-естонське інституціональне партнерство" від Національного наукового фонду Швейцарії (керівник проекту від кафедри - завідувач Ольга Прокопенко)

Вітаємо кафедру і бажаємо нових міжнародних грантів!

image-0-02-04-a0ed2af399e48685703f271e345d695d99a24d34e1ac22ae5a78ebc2364ef5a3-v