facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Торгова гра для школярів з тематики: «Міжнародна торгівля»

Працівниками кафедри економічної теорії, для учнів Малої Академії Наук проводилась всесвітньо відома міжнародна торгова гра з тематики: «Міжнародна торгівля».

Детальніше...
 
Міжнародне стажування в Ізраїлі

Частину літньої відпустки 2017 р. представники академічного середовища України, Білорусі та Польщі – від студентів до відомих професорів та ректорів університетів, а також суспільних організацій Ізраїлю присвятили стажуванню на тему “International Economic Relations of Israel”, отримавши 30 годин лекційного спілкування з представниками Кнесету, Міністерства іноземних справ, Міністерства енергетики та Посольства України.

Детальніше...
 
Зустріч студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» із представниками Jabil Circuit, Inc.

22 вересня студенти спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» зустрілися із представниками однієї із найбільших компаній, що спеціалізуються на контрактному виробництві – Jabil Circuit, Inc.

Детальніше...
 

Студенти кафедри економічної теорії успішно вивчили дисципліну «Інформаційні системи та моделювання у менеджменті» в Одеському національному університеті ім. І.І. Мечникова

У рамках Договору про співробітництво від 22 вересня 2015 р. між Сумськимо державним університетом та Одеським національним університетом ім. І.І. Мечникова було запроваджено піврічну програму академічної мобільності між університетами-партнерами.

Учасниками програми мобільності від Сумського державного університету стали студенти спеціальності «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини»: Коротун Владислава Ростиславівна, Капатус Никита Віталійович, Батарчук Анастасія Русланівна, Кучеревич Вадим Валерійович, Курсенко Ігор Вікторович, Дудко Володимир Валерійович. У травні, на заключному етапі реалізації програми, студенти відвідали Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова і успішно завершили піврічне вивчення курсу «Інформаційні системи та моделювання у менеджменті». За результатами іспиту вони отримали академічні довідки.
За словами студентів, участь у програмі академічної мобільності виявилася дуже цікавою та пізнавальною. Наші студенти відвідали багато музеїв та прогулялися історичними пам'ятками м. Одеси. Приємні спогади залишилися від спілкування з привітними викладачами та студентами. Опанування дисципліни «Інформаційні системи та моделювання у менеджменті» було побудовано у цікавій інтерактивній формі.
Координатором програми академічної мобільності від СумДУ виступила завідувач кафедри економічної теорії Прокопенко Ольга Володимирівна, а від Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова – завідувач кафедри менеджменту та математичного моделювання ринкових процесів Садченко Олена Василівна.

f-1-2582-2583-1