facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Лідери у навчанні

Сумський державний університет увійшов до трійки вишів-переможців за результатами Всеукраїнських студентських олімпіад.

Детальніше...
 
Ольга Прокопенко здобула стипендію Королеви Ядвіги в Ягелонському університеті

За результатами конкурсного відбору претендентів з різних країн завідувач кафедри економічної теорії д.е.н., проф. Ольга Прокопенко увійшла до списку 20 стипендіатів Cтипендіального фонду ім. Королеви Ядвиги, які здійснюватимуть наукові дослідження в одному з найкращих університетів Польщі і Європи – Ягелонському університеті, що розташований у м. Краків.

Детальніше...
 
Студенти-міжнародники ННІ ФЕМ почали проходити виробничу практику в Польщі

Вже четвертий рік поспіль завідувач кафедри економічної теорії Ольга Прокопенко разом з професором Академії техніко-гуманітарної в м. Бєльсько-Бяла Яном Цебулею організують проходження студентами ННІ ФЕМ ім. Олега Балацького виробничої практики на підприємсві Польщі.

Детальніше...
 

Студенти кафедри економічної теорії успішно вивчили дисципліну «Інформаційні системи та моделювання у менеджменті» в Одеському національному університеті ім. І.І. Мечникова

У рамках Договору про співробітництво від 22 вересня 2015 р. між Сумськимо державним університетом та Одеським національним університетом ім. І.І. Мечникова було запроваджено піврічну програму академічної мобільності між університетами-партнерами.

Учасниками програми мобільності від Сумського державного університету стали студенти спеціальності «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини»: Коротун Владислава Ростиславівна, Капатус Никита Віталійович, Батарчук Анастасія Русланівна, Кучеревич Вадим Валерійович, Курсенко Ігор Вікторович, Дудко Володимир Валерійович. У травні, на заключному етапі реалізації програми, студенти відвідали Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова і успішно завершили піврічне вивчення курсу «Інформаційні системи та моделювання у менеджменті». За результатами іспиту вони отримали академічні довідки.
За словами студентів, участь у програмі академічної мобільності виявилася дуже цікавою та пізнавальною. Наші студенти відвідали багато музеїв та прогулялися історичними пам'ятками м. Одеси. Приємні спогади залишилися від спілкування з привітними викладачами та студентами. Опанування дисципліни «Інформаційні системи та моделювання у менеджменті» було побудовано у цікавій інтерактивній формі.
Координатором програми академічної мобільності від СумДУ виступила завідувач кафедри економічної теорії Прокопенко Ольга Володимирівна, а від Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова – завідувач кафедри менеджменту та математичного моделювання ринкових процесів Садченко Олена Василівна.

f-1-2582-2583-1