facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Візит студентів СумДУ до Сумської торгово-промислової палати

Наприкінці листопада для студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» ННІ ФЕМ ім. Балацького організовано екскурсійний візит до Сумської торгово-промислової палати.

Детальніше...
 
Участь у конференції «Польща-Україна: сусіди та партнери»

10 листопада студенти та викладачі кафедри економічної теорії взяли участь у науково-популярній конференції «Польща – Україна: сусіди та партнери», присвяченій дням Польщі в м. Суми, що відбулась у Конгрес-центрі СумДУ.

Детальніше...
 
Торгова гра для школярів з тематики: «Міжнародна торгівля»

Працівниками кафедри економічної теорії, для учнів Малої Академії Наук проводилась всесвітньо відома міжнародна торгова гра з тематики: «Міжнародна торгівля».

Детальніше...
 

Студенти кафедри економічної теорії успішно вивчили дисципліну «Інформаційні системи та моделювання у менеджменті» в Одеському національному університеті ім. І.І. Мечникова

У рамках Договору про співробітництво від 22 вересня 2015 р. між Сумськимо державним університетом та Одеським національним університетом ім. І.І. Мечникова було запроваджено піврічну програму академічної мобільності між університетами-партнерами.

Учасниками програми мобільності від Сумського державного університету стали студенти спеціальності «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини»: Коротун Владислава Ростиславівна, Капатус Никита Віталійович, Батарчук Анастасія Русланівна, Кучеревич Вадим Валерійович, Курсенко Ігор Вікторович, Дудко Володимир Валерійович. У травні, на заключному етапі реалізації програми, студенти відвідали Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова і успішно завершили піврічне вивчення курсу «Інформаційні системи та моделювання у менеджменті». За результатами іспиту вони отримали академічні довідки.
За словами студентів, участь у програмі академічної мобільності виявилася дуже цікавою та пізнавальною. Наші студенти відвідали багато музеїв та прогулялися історичними пам'ятками м. Одеси. Приємні спогади залишилися від спілкування з привітними викладачами та студентами. Опанування дисципліни «Інформаційні системи та моделювання у менеджменті» було побудовано у цікавій інтерактивній формі.
Координатором програми академічної мобільності від СумДУ виступила завідувач кафедри економічної теорії Прокопенко Ольга Володимирівна, а від Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова – завідувач кафедри менеджменту та математичного моделювання ринкових процесів Садченко Олена Василівна.

f-1-2582-2583-1