facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Торгова гра для школярів з тематики: «Міжнародна торгівля»

Працівниками кафедри економічної теорії, для учнів Малої Академії Наук проводилась всесвітньо відома міжнародна торгова гра з тематики: «Міжнародна торгівля».

Детальніше...
 
Міжнародне стажування в Ізраїлі

Частину літньої відпустки 2017 р. представники академічного середовища України, Білорусі та Польщі – від студентів до відомих професорів та ректорів університетів, а також суспільних організацій Ізраїлю присвятили стажуванню на тему “International Economic Relations of Israel”, отримавши 30 годин лекційного спілкування з представниками Кнесету, Міністерства іноземних справ, Міністерства енергетики та Посольства України.

Детальніше...
 
Зустріч студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» із представниками Jabil Circuit, Inc.

22 вересня студенти спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» зустрілися із представниками однієї із найбільших компаній, що спеціалізуються на контрактному виробництві – Jabil Circuit, Inc.

Детальніше...
 

Участь в обласному заході "Крок до кар'єри"

19 травня колектив кафедри економічної теорії СумДУ взяв участь у заході обласного рівня "Крок до кар'єри" разом з ректором Анатолієм Васильєвим, молоддю області та роботодавцями.

Організований Управлінням молоді і спорту Сумської ОДА захід дозволив кафедрі дістати домовленості з роботодавцями щодо їх ​участі у складі Експертної ради зі спеціальностей "Міжнародна економіка" та "Міжнародні економічні відносини" ​задля ефективного  удосконалення  навчальних планів та програм, а також щодо проведення виробничої практики та екскурсій для студентів зазначених спеціальностей ННІ ФЕМ​ на підприємствах області​.
Практичною орієнтацією навчальних програм та забезпеченням місць проходження практики кафедра забезпечує своїм студентам ефективний крок до кар'єри.

image-0-02-04-b7778a749ff8275ac7a86f5b344f68e51eab12dbcb8b204ac1f0ab6bf22f2a2e-v