facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Лідери у навчанні

Сумський державний університет увійшов до трійки вишів-переможців за результатами Всеукраїнських студентських олімпіад.

Детальніше...
 
Ольга Прокопенко здобула стипендію Королеви Ядвіги в Ягелонському університеті

За результатами конкурсного відбору претендентів з різних країн завідувач кафедри економічної теорії д.е.н., проф. Ольга Прокопенко увійшла до списку 20 стипендіатів Cтипендіального фонду ім. Королеви Ядвиги, які здійснюватимуть наукові дослідження в одному з найкращих університетів Польщі і Європи – Ягелонському університеті, що розташований у м. Краків.

Детальніше...
 
Студенти-міжнародники ННІ ФЕМ почали проходити виробничу практику в Польщі

Вже четвертий рік поспіль завідувач кафедри економічної теорії Ольга Прокопенко разом з професором Академії техніко-гуманітарної в м. Бєльсько-Бяла Яном Цебулею організують проходження студентами ННІ ФЕМ ім. Олега Балацького виробничої практики на підприємсві Польщі.

Детальніше...
 

Участь в обласному заході "Крок до кар'єри"

19 травня колектив кафедри економічної теорії СумДУ взяв участь у заході обласного рівня "Крок до кар'єри" разом з ректором Анатолієм Васильєвим, молоддю області та роботодавцями.

Організований Управлінням молоді і спорту Сумської ОДА захід дозволив кафедрі дістати домовленості з роботодавцями щодо їх ​участі у складі Експертної ради зі спеціальностей "Міжнародна економіка" та "Міжнародні економічні відносини" ​задля ефективного  удосконалення  навчальних планів та програм, а також щодо проведення виробничої практики та екскурсій для студентів зазначених спеціальностей ННІ ФЕМ​ на підприємствах області​.
Практичною орієнтацією навчальних програм та забезпеченням місць проходження практики кафедра забезпечує своїм студентам ефективний крок до кар'єри.

image-0-02-04-b7778a749ff8275ac7a86f5b344f68e51eab12dbcb8b204ac1f0ab6bf22f2a2e-v