facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Візит студентів СумДУ до Сумської торгово-промислової палати

Наприкінці листопада для студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» ННІ ФЕМ ім. Балацького організовано екскурсійний візит до Сумської торгово-промислової палати.

Детальніше...
 
Участь у конференції «Польща-Україна: сусіди та партнери»

10 листопада студенти та викладачі кафедри економічної теорії взяли участь у науково-популярній конференції «Польща – Україна: сусіди та партнери», присвяченій дням Польщі в м. Суми, що відбулась у Конгрес-центрі СумДУ.

Детальніше...
 
Торгова гра для школярів з тематики: «Міжнародна торгівля»

Працівниками кафедри економічної теорії, для учнів Малої Академії Наук проводилась всесвітньо відома міжнародна торгова гра з тематики: «Міжнародна торгівля».

Детальніше...
 

Участь в обласному заході "Крок до кар'єри"

19 травня колектив кафедри економічної теорії СумДУ взяв участь у заході обласного рівня "Крок до кар'єри" разом з ректором Анатолієм Васильєвим, молоддю області та роботодавцями.

Організований Управлінням молоді і спорту Сумської ОДА захід дозволив кафедрі дістати домовленості з роботодавцями щодо їх ​участі у складі Експертної ради зі спеціальностей "Міжнародна економіка" та "Міжнародні економічні відносини" ​задля ефективного  удосконалення  навчальних планів та програм, а також щодо проведення виробничої практики та екскурсій для студентів зазначених спеціальностей ННІ ФЕМ​ на підприємствах області​.
Практичною орієнтацією навчальних програм та забезпеченням місць проходження практики кафедра забезпечує своїм студентам ефективний крок до кар'єри.

image-0-02-04-b7778a749ff8275ac7a86f5b344f68e51eab12dbcb8b204ac1f0ab6bf22f2a2e-v