facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Практично-орієнтоване навчання студентів спеціальності «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини»

16 травня 2018 р. студенти гр.МЕ-71ан, МЕ-61ан в рамках заходу "День кар’єри ЄС в м. Суми" та з огляду на практично орієнтоване навчання з дисциплін «Основи дипломатії та дипломатичної роботи» та «Економіка транснаціонального криміналу» були проведені зустрічі з першим секретарем, експертом з питань політики децентралізації, секторної реформи Представництва ЄС в Україні Бенедиктом Херрманном, а також заступником голови центру боротьби з корупцією та тіньовою економікою Ю.А. Тарасенко-Баландіною, і радником з питань преси та інформатизації Представництва ЄС в Україні Давидовою В.

Детальніше...
 
Зустріч студентів з директором «Технохім»

10 травня 2018 року відбулася зустріч студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» з к.е.н., доцентом, директором ТОВ «Технохім» Олефіренком О.М.

Детальніше...
 
Семінар з практиком Трояном А.В.

5 травня студенти спеціальностей Міжнародна економіка та Міжнародні економічні відносини в рамках семінарів з дисциплін Макроекономіка, Макроекономіка ІІ та Макроекономічний аналіз мали змогу поспілкуватися з фахівцем - практиком в галузі макроекономіки та банківської справи Трояном Артемом Володимировичем.

Детальніше...
 

Лекції Ольги Прокопенко в Білорусі

В кінці травня 2017 р завідувач кафедри економічної теорії СумДУ д.е.н., проф. Прокопенко Ольга прочитала студентам, аспірантам та викладачам Вітебського державного технологічного університету лекції з предмету «Міжнародний маркетинг» в рамках договору між університетами від 10.01.2013 р.

Ольга Прокопенко представила білоруським колегам рейтингові показники СумДУ, основні досягнення університету в напрямку стимулювання наукової діяльності, поділилася своїми науковими розробками з міжнародного маркетингу і продемонструвала інноваційні ігрові форми навчання цього предмету.
За результатами викладання методичні розробки Ольги Прокопенко з проведення імітаційної гри «Міжнародний ринок (спеціалізація країн)» були впроваджені в навчальний процес ВДТУ, що підтверджено актом впровадження.
Поїздка дозволила поспілкуватися і побудувати нові плани співпраці не тільки з колективом кафедри економічної теорії та маркетингу ВДТУ на чолі з її завідувачем Галиною Яшевой, але також з проректором з науки Оленою Ванкевич, деканом факультету економіки і бізнес-управління Володимиром Шарстневим, деканом факультету підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів Іриною Семенчуковой.
Ольга Прокопенко також відвідала Зал наукових розробок і Центр адитивних технологій, укомплектований різними видами 3D-принтерів і 3D-сканерів і використовуваний в навчальному процесі сучасної спеціальності «Виробництво виробів на основі тривимірних технологій».
За результатами проведених переговорів редакційна колегія секції «Економіка» спеціалізованого журналу Республіки Білорусь «Вісник Вітебського державного технологічного університету» запрошує вчених з СумДУ до безкоштовної публікації результатів наукових досліджень.
Восени цього року очікується приїзд завідуючої кафедри економічної теорії і маркетингу ВДТУ на стажування в СумДУ. Сподіваємося також на поїздку студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» ННІ ФЕМ ім. Олега Балацького в ВДТУ.

Більш детально - на сайті ВГТУ
14 22-26.17

19 22-26.17

20 22-26.17

22 22-26.17

23 22-26.17