facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Візит студентів СумДУ до Сумської торгово-промислової палати

Наприкінці листопада для студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» ННІ ФЕМ ім. Балацького організовано екскурсійний візит до Сумської торгово-промислової палати.

Детальніше...
 
Участь у конференції «Польща-Україна: сусіди та партнери»

10 листопада студенти та викладачі кафедри економічної теорії взяли участь у науково-популярній конференції «Польща – Україна: сусіди та партнери», присвяченій дням Польщі в м. Суми, що відбулась у Конгрес-центрі СумДУ.

Детальніше...
 
Торгова гра для школярів з тематики: «Міжнародна торгівля»

Працівниками кафедри економічної теорії, для учнів Малої Академії Наук проводилась всесвітньо відома міжнародна торгова гра з тематики: «Міжнародна торгівля».

Детальніше...
 

День спеціальності "Міжнародна економіка" та "Міжнародні економічні відносини"

1 червня 2017 року кафедра економічної теорії започаткувала традицію святкування Дня спеціальності «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини».

За участю викладачів кафедри та студентів 1 і 2 курсу було проведено круглий стіл, за яким обговорювалися побажання студентів та напрямки щодо подальшого розвитку спеціальності. Модератором круглого столу виступила завідувач кафедри економічної теорії, д.е.н., професор Ольга Володимирівна Прокопенко. Захід походив у дружній атмосфері з кавою та солодощами.
Студенти відмітили, що навчання англійською мовою та широкі можливості стажування за кордоном є безсумнівною перевагою їх спеціальності. Також викладачі висловили власну думку з приводу викладання дисциплін, проведення екскурсій та організації навчальної практики студентів на підприємствах Сумщини.

img 20170601 134644

img 20170601 144204

img 20170601 144222

img 20170601 144235

img 20170601 144254