facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Торгова гра для школярів з тематики: «Міжнародна торгівля»

Працівниками кафедри економічної теорії, для учнів Малої Академії Наук проводилась всесвітньо відома міжнародна торгова гра з тематики: «Міжнародна торгівля».

Детальніше...
 
Міжнародне стажування в Ізраїлі

Частину літньої відпустки 2017 р. представники академічного середовища України, Білорусі та Польщі – від студентів до відомих професорів та ректорів університетів, а також суспільних організацій Ізраїлю присвятили стажуванню на тему “International Economic Relations of Israel”, отримавши 30 годин лекційного спілкування з представниками Кнесету, Міністерства іноземних справ, Міністерства енергетики та Посольства України.

Детальніше...
 
Зустріч студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» із представниками Jabil Circuit, Inc.

22 вересня студенти спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» зустрілися із представниками однієї із найбільших компаній, що спеціалізуються на контрактному виробництві – Jabil Circuit, Inc.

Детальніше...
 

День спеціальності "Міжнародна економіка" та "Міжнародні економічні відносини"

1 червня 2017 року кафедра економічної теорії започаткувала традицію святкування Дня спеціальності «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини».

За участю викладачів кафедри та студентів 1 і 2 курсу було проведено круглий стіл, за яким обговорювалися побажання студентів та напрямки щодо подальшого розвитку спеціальності. Модератором круглого столу виступила завідувач кафедри економічної теорії, д.е.н., професор Ольга Володимирівна Прокопенко. Захід походив у дружній атмосфері з кавою та солодощами.
Студенти відмітили, що навчання англійською мовою та широкі можливості стажування за кордоном є безсумнівною перевагою їх спеціальності. Також викладачі висловили власну думку з приводу викладання дисциплін, проведення екскурсій та організації навчальної практики студентів на підприємствах Сумщини.

img 20170601 134644

img 20170601 144204

img 20170601 144222

img 20170601 144235

img 20170601 144254