facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Лідери у навчанні

Сумський державний університет увійшов до трійки вишів-переможців за результатами Всеукраїнських студентських олімпіад.

Детальніше...
 
Ольга Прокопенко здобула стипендію Королеви Ядвіги в Ягелонському університеті

За результатами конкурсного відбору претендентів з різних країн завідувач кафедри економічної теорії д.е.н., проф. Ольга Прокопенко увійшла до списку 20 стипендіатів Cтипендіального фонду ім. Королеви Ядвиги, які здійснюватимуть наукові дослідження в одному з найкращих університетів Польщі і Європи – Ягелонському університеті, що розташований у м. Краків.

Детальніше...
 
Студенти-міжнародники ННІ ФЕМ почали проходити виробничу практику в Польщі

Вже четвертий рік поспіль завідувач кафедри економічної теорії Ольга Прокопенко разом з професором Академії техніко-гуманітарної в м. Бєльсько-Бяла Яном Цебулею організують проходження студентами ННІ ФЕМ ім. Олега Балацького виробничої практики на підприємсві Польщі.

Детальніше...
 

День спеціальності "Міжнародна економіка" та "Міжнародні економічні відносини"

1 червня 2017 року кафедра економічної теорії започаткувала традицію святкування Дня спеціальності «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини».

За участю викладачів кафедри та студентів 1 і 2 курсу було проведено круглий стіл, за яким обговорювалися побажання студентів та напрямки щодо подальшого розвитку спеціальності. Модератором круглого столу виступила завідувач кафедри економічної теорії, д.е.н., професор Ольга Володимирівна Прокопенко. Захід походив у дружній атмосфері з кавою та солодощами.
Студенти відмітили, що навчання англійською мовою та широкі можливості стажування за кордоном є безсумнівною перевагою їх спеціальності. Також викладачі висловили власну думку з приводу викладання дисциплін, проведення екскурсій та організації навчальної практики студентів на підприємствах Сумщини.

img 20170601 134644

img 20170601 144204

img 20170601 144222

img 20170601 144235

img 20170601 144254