facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Візит студентів СумДУ до Сумської торгово-промислової палати

Наприкінці листопада для студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» ННІ ФЕМ ім. Балацького організовано екскурсійний візит до Сумської торгово-промислової палати.

Детальніше...
 
Участь у конференції «Польща-Україна: сусіди та партнери»

10 листопада студенти та викладачі кафедри економічної теорії взяли участь у науково-популярній конференції «Польща – Україна: сусіди та партнери», присвяченій дням Польщі в м. Суми, що відбулась у Конгрес-центрі СумДУ.

Детальніше...
 
Торгова гра для школярів з тематики: «Міжнародна торгівля»

Працівниками кафедри економічної теорії, для учнів Малої Академії Наук проводилась всесвітньо відома міжнародна торгова гра з тематики: «Міжнародна торгівля».

Детальніше...
 

Участь у конференції «Польща-Україна: сусіди та партнери»

10 листопада студенти та викладачі кафедри економічної теорії взяли участь у науково-популярній конференції «Польща – Україна: сусіди та партнери», присвяченій дням Польщі в м. Суми, що відбулась у Конгрес-центрі СумДУ.

На очолюваній заступником мера м. Суми Степаном Паком та Надзвичайним і Повноважним послом Польщі в Україні (2005-2010), Координатором з питань України Інституту східноєвропейських досліджень Яцкем Ключковським конференції відбулись дві панельні дискусії.
Завідувач кафедри економічної теорії Ольга Прокопенко на панельній дискусії «Польща-Україна: перспективи розвитку двосторонніх відносин» представила результати та перспективи співпраці кафедри з університетами та підприємствами Польщі.
За останні три роки кафедрою організовано більше 60 ініціативних візитів до Польщі, виграно ряд програм академічної мобільності, організовано чотири практики на підприємстві Польщі для груп студентів, двосторонні обміни викладачами для читання лекцій та проведення практичних занять, цілий ряд стажувань польських професорів у СумДУ, а студентів і викладачів СумДУ – в університетах і установах Польщі, а також двостороннє вивчення дисциплін протягом різних семестрів з перезарахуванням кредитів в обох країнах, проведено ряд конференцій з широким представництвом країн (у 2017 році – «Міжнародні економічні відносини та сталий розвиток»), опубліковано низку спільних статей, монографій, тез доповідей, на кафедрі завершує роботу над кандидатською дисертацією здобувач із Польщі, організовано подвійне керівництво роботами студентів та аспірантів, включаючи дисертації.
Наразі співробітництво вийшло на новий рівень. Поляки беруть участь у реалізації Гранту Президента України під керівництвом Ольги Прокопенко, у січні 2018 року виконуватимуться спільні дослідження за підтримки Стипендії Королеви Ядвиги (Ягелонський університет) під керівництвом Ольги Прокопенко, у 2018 році розпочнеться спільне виконання гранту Міністерства Розвитку Польщі під керівництвом польського підприємства.
Старший викладач кафедри Ірина Мареха та студенти кафедри (спеціальності «Міжнародні економічні відносини», «Міжнародна економіка») отримали багато цікавої інформації також на панельній дискусії «Напрями економічного, культурного та соціального співробітництва України та Польщі».

Див. також програму конференції

23584663 407050386381623 1230856991 n