facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Практично-орієнтоване навчання студентів спеціальності «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини»

16 травня 2018 р. студенти гр.МЕ-71ан, МЕ-61ан в рамках заходу "День кар’єри ЄС в м. Суми" та з огляду на практично орієнтоване навчання з дисциплін «Основи дипломатії та дипломатичної роботи» та «Економіка транснаціонального криміналу» були проведені зустрічі з першим секретарем, експертом з питань політики децентралізації, секторної реформи Представництва ЄС в Україні Бенедиктом Херрманном, а також заступником голови центру боротьби з корупцією та тіньовою економікою Ю.А. Тарасенко-Баландіною, і радником з питань преси та інформатизації Представництва ЄС в Україні Давидовою В.

Детальніше...
 
Зустріч студентів з директором «Технохім»

10 травня 2018 року відбулася зустріч студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» з к.е.н., доцентом, директором ТОВ «Технохім» Олефіренком О.М.

Детальніше...
 
Семінар з практиком Трояном А.В.

5 травня студенти спеціальностей Міжнародна економіка та Міжнародні економічні відносини в рамках семінарів з дисциплін Макроекономіка, Макроекономіка ІІ та Макроекономічний аналіз мали змогу поспілкуватися з фахівцем - практиком в галузі макроекономіки та банківської справи Трояном Артемом Володимировичем.

Детальніше...
 

Гродненський державний університет


Офіційний сайт: http://www.grsu.by

Зарубіжні наукові партнери кафедри: д.е.н., проф. Хацкевич Г.О., проректор з наукової роботи та інновацій; к.ю.н. Білоусов О.Л., завідувач кафедри комерційної діяльності

Договір про міжнародне співробітництво: підписаний

Форми міжнародного співробітництва: наукова діяльність, академічний обмін

Основні результати співробітництва: публікації у наукових виданнях сторін; підготовка спільної монографії; спільні ринкові дослідження

Відповідальна особа: завідувач кафедри, д.е.н., проф. Прокопенко О.В.

Теперь на ней "Игры скачать spider man 2"не было шляпы; ее густые золотистые волосы были "Скачать мини оперу для смартфона"уложены на "Скачать книги татьяны андриановой"китайский манер прическа, принятая и у креолок.

Зарычав, танк выбросил в "Скачать рэя чарльза"тесное помещение склада облако выхлопа.

Только "Скачать техтран"скажите, откликнулся Бронзини.

По "Скачать война и миро"его тону я понял, что беседа окончена.

Римо обернул серую свинцовую "Игры скачать страшные"дубинку вокруг могучей шеи охранника "Краткое содержание стальное колечко"наподобие воротника, оставив свободный конец "Скачать советники форекс бесплатно"в качестве рукоятки.

Извольте посмотреть, какой у нее "Скачать опера на телефон самсунг"был замечательный яичник.