facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Практично-орієнтоване навчання студентів спеціальності «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини»

16 травня 2018 р. студенти гр.МЕ-71ан, МЕ-61ан в рамках заходу "День кар’єри ЄС в м. Суми" та з огляду на практично орієнтоване навчання з дисциплін «Основи дипломатії та дипломатичної роботи» та «Економіка транснаціонального криміналу» були проведені зустрічі з першим секретарем, експертом з питань політики децентралізації, секторної реформи Представництва ЄС в Україні Бенедиктом Херрманном, а також заступником голови центру боротьби з корупцією та тіньовою економікою Ю.А. Тарасенко-Баландіною, і радником з питань преси та інформатизації Представництва ЄС в Україні Давидовою В.

Детальніше...
 
Зустріч студентів з директором «Технохім»

10 травня 2018 року відбулася зустріч студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» з к.е.н., доцентом, директором ТОВ «Технохім» Олефіренком О.М.

Детальніше...
 
Семінар з практиком Трояном А.В.

5 травня студенти спеціальностей Міжнародна економіка та Міжнародні економічні відносини в рамках семінарів з дисциплін Макроекономіка, Макроекономіка ІІ та Макроекономічний аналіз мали змогу поспілкуватися з фахівцем - практиком в галузі макроекономіки та банківської справи Трояном Артемом Володимировичем.

Детальніше...
 

Вища школа страхування і фінансів

 

Офіційний сайт: http://www.vuzf.bg

Зарубіжні наукові партнери кафедри: д.е.н., проф. Нейкова Р.М.

Договір про міжнародне співробітництво: підписаний

Форми міжнародного співробітництва: наукова діяльність

Основні результати співробітництва: спільна робота у редколегії наукового фахового журналу «Маркетинг і менеджмент інновацій»; публікування колег у зазначеному журналі; спільна організація Міжнародної науково-практичної конференції «Економіка та менеджмент: перспективи розвитку», присвяченої 20-річчю факультету економіки та менеджменту СумДУ

Відповідальна особа: завідувач кафедри, д.е.н., проф. Прокопенко О.В.

Да, "Nero 7 скачать русская версия"в наши времена никто уже не уважает "Скачать ос для нетбуков"Рождество, проворчал Римо, поднимая, одно за другим, "Роман дубровский краткое содержание"деревья, и резким движением обрывая ветки.

Это вырванные "Скачать карту городов"с корнем деревья, намокшие и отяжелевшие.

вы не станете "Краткое содержание ефросинья таежная любовь"вещающих увлекательные речи догматиков.

Обернувшись, охотник шепнул какое-то заклинание на "Раскраска принцессы скачать"ухо кобыле и стал тихонько пробираться вперед "Игра парк юрского периода операция генезис скачать"под прикрытием акаций.

Лошади спотыкались в "Скачать песню водопада"глубоких колеях, оставленных тяжелыми возами, и "Гдз макарычев 8 класс гдз"мы насилу заставляли их идти вперед.

За ней виднелся шагающий все "Краткое содержание достоевский преступление и наказание краткое содержание"с той же неумолимой целеустремленностью человек с горящим взглядом и громовым голосом.