facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Візит студентів СумДУ до Сумської торгово-промислової палати

Наприкінці листопада для студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» ННІ ФЕМ ім. Балацького організовано екскурсійний візит до Сумської торгово-промислової палати.

Детальніше...
 
Участь у конференції «Польща-Україна: сусіди та партнери»

10 листопада студенти та викладачі кафедри економічної теорії взяли участь у науково-популярній конференції «Польща – Україна: сусіди та партнери», присвяченій дням Польщі в м. Суми, що відбулась у Конгрес-центрі СумДУ.

Детальніше...
 
Торгова гра для школярів з тематики: «Міжнародна торгівля»

Працівниками кафедри економічної теорії, для учнів Малої Академії Наук проводилась всесвітньо відома міжнародна торгова гра з тематики: «Міжнародна торгівля».

Детальніше...
 

Технічний університет м. Варна

 

Офіційний сайт: http://www.tu-varna.bg  

Зарубіжні наукові партнери кафедри: д.е.н., проф. Овід А. Фарні, ректор; д.е.н., инж., проф. Мірчев А.Б.; PhD Крачунов Х.А.; PhD Лесидренска Світлана

Договір про міжнародне співробітництво: підписаний

Форми міжнародного співробітництва: наукова діяльність, академічний обмін

Основні результати співробітництва: Ангел Мірчев прочитав лекцію студентам СумДУ; спільне редагування наукового фахового видання Болгарії «Сталий розвиток»; спільне редагування наукового фахового видання СумДУ «Маркетинг та менеджмент інновацій»; участь болгар у конференціях на базі СумДУ; участь українців у конференціях на базі ТУ Варна; взаємна публікація матеріалів у виданнях сторін

Відповідальна особа: завідувач кафедри, д.е.н., проф. Прокопенко О.В.

 

Спільний номер наукового журналу "Стійкий розвиток"