facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Зустріч студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» із представниками Jabil Circuit, Inc.

22 вересня студенти спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» зустрілися із представниками однієї із найбільших компаній, що спеціалізуються на контрактному виробництві – Jabil Circuit, Inc.

Детальніше...
 
Лідери у навчанні

Сумський державний університет увійшов до трійки вишів-переможців за результатами Всеукраїнських студентських олімпіад.

Детальніше...
 
Ольга Прокопенко здобула стипендію Королеви Ядвіги в Ягелонському університеті

За результатами конкурсного відбору претендентів з різних країн завідувач кафедри економічної теорії д.е.н., проф. Ольга Прокопенко увійшла до списку 20 стипендіатів Cтипендіального фонду ім. Королеви Ядвиги, які здійснюватимуть наукові дослідження в одному з найкращих університетів Польщі і Європи – Ягелонському університеті, що розташований у м. Краків.

Детальніше...
 

Московський державний технічний університет ім. Н.Е. Баумана

 

Офіційний сайт: http://www.bmstu.ru

Зарубіжні наукові партнери кафедри: д.е.н., проф. Фалько С.Г., завідувач кафедри економіки та організації виробництва; к.т.н., доц. Мазурін Е.Б., заступник завідувач кафедри економіки та організації виробництва

Договір про міжнародне співробітництво: на підписанні

Форми міжнародного співробітництва: наукова діяльність, академічна співпраця

Основні результати співробітництва: прочитано лекцію для студентів, аспірантів та викладачів СумДУ професором МГТУ ім. Н.Е. Баумана; представник СумДУ взяв участь у Методичному семінарі МГТУ ім. Н.Е. Баумана, присвяченому вивченню та порівнянню навчальних планів підготовки фахівців економічних спеціальностей; обговорено переваги та недоліки навчальних планів СумДУ та МГТУ ім. Н.Е. Баумана та організації учбового процесу в цих вишах; представником СумДУ проведено збір матеріалів щодо вивчення особливостей викладання дисципліни «Контролінг» у вишах України (в т.ч. СумДУ), необхідних для відповідного дослідження, що проводить МГТУ ім. Н.Е. Баумана; спільно організовано та проведено Міжнародний конгрес з контролінгу (м. Москва) з безпосередньою участю представників обох вишів і виданням збірки матеріалів; спільно організовано та проведено ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Економіка та менеджмент: перспективи розвитку» (м. Суми) з безпосередньою участю представників обох вишів і виданням збірки матеріалів; наукове фахове видання «Маркетинг і менеджмент інновацій», засновником якого є СумДУ, і наукове фахове видання Росії «Контроллинг», основателем которого есть МГТУ им. Н.Е. Баумана, стали журналами-партнерами зі з’явленням відповідної інформації на WEB-сайтах видань; представник МГТУ ім. Н.Е. Баумана працює у складі редакційної колегії наукового фахового видання «Маркетинг і менеджмент інновацій», засновником якого є СумДУ; представниками СумДУ подано статті до публікації у науковому фаховому виданні «Контроллинг» (МГТУ ім. Н.Е. Баумана); представниками МГТУ ім. Н.Е. Баумана подано статті до публікації у наукові фахові видання «Маркетинг і менеджмент інновацій» та «Механізм регулювання економіки» (СумДУ); завершується робота над спільною монографією «Наукові основи маркетингу інновацій» (російською мовою) із наступним виданням в Росії; участь СумДУ як співорганізатора 1-ої Міжнародної науково-практичної конференції на тему: «Стратегічне управління і контролінг в некомерційних і публічних  організаціях: фонди, університети, муніципалітети, асоціації та партнерства» з публікацією тез

Відповідальна особа: завідувач кафедри, д.е.н., проф. Прокопенко О.В.

Вскоре за ним приземлился и второй, а "Алекс лесли скачать книгу"через несколько секунд и последний.

Видите ли, там "Решение дискриминанта"хотели послать эти книжки в канцелярию батальона, но в канцелярии не было ни души; ведь все непременно "Бесплатные складские программы скачать"должны были пойти в кантину, ибо, "Скачать песню москва магадан"отправляясь на фронт, никто не знает, доведется ли "И.а. бунин лапти краткое содержание"ему когда-нибудь опять посидеть в кантине.

Пилот выглянул из-за спины Диаса и увидел худощавого человека "Скачать сокол и ласточка акунина"с широкими запястьями тот улыбнулся ему.

Итак, чем скорее они закончат все приготовления и "Angry birds seasons полная версия скачать полную версию"смогут выйти из дрейфа, чтобы продолжить свой прерванный рейс на запад, тем больше у "Скачать открытку с днем свадьбы"них шансов в конце концов достигнуть земли.

Шофер объяснил, что он очень простой.

Во "Скачать фильм солдат"многих штатах были приняты новые законы "Форма платёжного поручения скачать"о хранении оружия, и какой-нибудь ревностный служака-полицейский мог испортить всю обедню.