facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Візит студентів СумДУ до Сумської торгово-промислової палати

Наприкінці листопада для студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» ННІ ФЕМ ім. Балацького організовано екскурсійний візит до Сумської торгово-промислової палати.

Детальніше...
 
Участь у конференції «Польща-Україна: сусіди та партнери»

10 листопада студенти та викладачі кафедри економічної теорії взяли участь у науково-популярній конференції «Польща – Україна: сусіди та партнери», присвяченій дням Польщі в м. Суми, що відбулась у Конгрес-центрі СумДУ.

Детальніше...
 
Торгова гра для школярів з тематики: «Міжнародна торгівля»

Працівниками кафедри економічної теорії, для учнів Малої Академії Наук проводилась всесвітньо відома міжнародна торгова гра з тематики: «Міжнародна торгівля».

Детальніше...
 

Московський державний технічний університет ім. Н.Е. Баумана

 

Офіційний сайт: http://www.bmstu.ru

Зарубіжні наукові партнери кафедри: д.е.н., проф. Фалько С.Г., завідувач кафедри економіки та організації виробництва; к.т.н., доц. Мазурін Е.Б., заступник завідувач кафедри економіки та організації виробництва

Договір про міжнародне співробітництво: на підписанні

Форми міжнародного співробітництва: наукова діяльність, академічна співпраця

Основні результати співробітництва: прочитано лекцію для студентів, аспірантів та викладачів СумДУ професором МГТУ ім. Н.Е. Баумана; представник СумДУ взяв участь у Методичному семінарі МГТУ ім. Н.Е. Баумана, присвяченому вивченню та порівнянню навчальних планів підготовки фахівців економічних спеціальностей; обговорено переваги та недоліки навчальних планів СумДУ та МГТУ ім. Н.Е. Баумана та організації учбового процесу в цих вишах; представником СумДУ проведено збір матеріалів щодо вивчення особливостей викладання дисципліни «Контролінг» у вишах України (в т.ч. СумДУ), необхідних для відповідного дослідження, що проводить МГТУ ім. Н.Е. Баумана; спільно організовано та проведено Міжнародний конгрес з контролінгу (м. Москва) з безпосередньою участю представників обох вишів і виданням збірки матеріалів; спільно організовано та проведено ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Економіка та менеджмент: перспективи розвитку» (м. Суми) з безпосередньою участю представників обох вишів і виданням збірки матеріалів; наукове фахове видання «Маркетинг і менеджмент інновацій», засновником якого є СумДУ, і наукове фахове видання Росії «Контроллинг», основателем которого есть МГТУ им. Н.Е. Баумана, стали журналами-партнерами зі з’явленням відповідної інформації на WEB-сайтах видань; представник МГТУ ім. Н.Е. Баумана працює у складі редакційної колегії наукового фахового видання «Маркетинг і менеджмент інновацій», засновником якого є СумДУ; представниками СумДУ подано статті до публікації у науковому фаховому виданні «Контроллинг» (МГТУ ім. Н.Е. Баумана); представниками МГТУ ім. Н.Е. Баумана подано статті до публікації у наукові фахові видання «Маркетинг і менеджмент інновацій» та «Механізм регулювання економіки» (СумДУ); завершується робота над спільною монографією «Наукові основи маркетингу інновацій» (російською мовою) із наступним виданням в Росії; участь СумДУ як співорганізатора 1-ої Міжнародної науково-практичної конференції на тему: «Стратегічне управління і контролінг в некомерційних і публічних  організаціях: фонди, університети, муніципалітети, асоціації та партнерства» з публікацією тез

Відповідальна особа: завідувач кафедри, д.е.н., проф. Прокопенко О.В.

Вскоре за ним приземлился и второй, а "Алекс лесли скачать книгу"через несколько секунд и последний.

Видите ли, там "Решение дискриминанта"хотели послать эти книжки в канцелярию батальона, но в канцелярии не было ни души; ведь все непременно "Бесплатные складские программы скачать"должны были пойти в кантину, ибо, "Скачать песню москва магадан"отправляясь на фронт, никто не знает, доведется ли "И.а. бунин лапти краткое содержание"ему когда-нибудь опять посидеть в кантине.

Пилот выглянул из-за спины Диаса и увидел худощавого человека "Скачать сокол и ласточка акунина"с широкими запястьями тот улыбнулся ему.

Итак, чем скорее они закончат все приготовления и "Angry birds seasons полная версия скачать полную версию"смогут выйти из дрейфа, чтобы продолжить свой прерванный рейс на запад, тем больше у "Скачать открытку с днем свадьбы"них шансов в конце концов достигнуть земли.

Шофер объяснил, что он очень простой.

Во "Скачать фильм солдат"многих штатах были приняты новые законы "Форма платёжного поручения скачать"о хранении оружия, и какой-нибудь ревностный служака-полицейский мог испортить всю обедню.