facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Практично-орієнтоване навчання студентів спеціальності «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини»

16 травня 2018 р. студенти гр.МЕ-71ан, МЕ-61ан в рамках заходу "День кар’єри ЄС в м. Суми" та з огляду на практично орієнтоване навчання з дисциплін «Основи дипломатії та дипломатичної роботи» та «Економіка транснаціонального криміналу» були проведені зустрічі з першим секретарем, експертом з питань політики децентралізації, секторної реформи Представництва ЄС в Україні Бенедиктом Херрманном, а також заступником голови центру боротьби з корупцією та тіньовою економікою Ю.А. Тарасенко-Баландіною, і радником з питань преси та інформатизації Представництва ЄС в Україні Давидовою В.

Детальніше...
 
Зустріч студентів з директором «Технохім»

10 травня 2018 року відбулася зустріч студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» з к.е.н., доцентом, директором ТОВ «Технохім» Олефіренком О.М.

Детальніше...
 
Семінар з практиком Трояном А.В.

5 травня студенти спеціальностей Міжнародна економіка та Міжнародні економічні відносини в рамках семінарів з дисциплін Макроекономіка, Макроекономіка ІІ та Макроекономічний аналіз мали змогу поспілкуватися з фахівцем - практиком в галузі макроекономіки та банківської справи Трояном Артемом Володимировичем.

Детальніше...
 

Участь у вітчизняних освітньо-наукових заходах

Участь представників кафедри  у вітчизняних освітньо-наукових заходах


Співробітники кафедри є організаторами міжнародної наукової конференції «Міжнародна стратегія економічного розвитку регіону», що щорічної проводиться на базі кафедри економічної теорії СумДУ. Також окрім цієї конференції представники кафедри є активними учасниками інших конференцій факультету економіки та менеджменту:

 

- д.е.н., професор Прокопенко О.В., к.е.н Троян М.Ю., к.е.н Школа В.Ю.  входили до оргкомітету та були модераторами секцій міжнародної науково-практичної конференцій «Маркетинг інновацій і інновації в маркетингу»;

 

- д.е.н., професор Прокопенко О.В., к.е.н Школа В.Ю. входили до оргкомітету та були модераторами секцій Науково-практичної конференції «Сучасні проблеми вищої освіти України в контексті інтеграції до європейського освітнього простору»;

 

- к.е.н., доцент Петрушенко Ю.М., к.е.н. Костюченко Н.М., к.е.н., доцент Брюханов М.В., старший викладач Вернидуб Н.О. в різні роки входили до оргкомітету та були модераторами секцій міжнародної наукової конференції молодих вчених «Економіка для екології»;

 

- д.е.н., професор Прокопенко О.В., к.е.н Троян М.Ю., к.е.н. Костюченко Н.М. були членами оргкомітету та приймали активну участь в організації міжнародної науково-практичної конференції «Економіка та менеджмент: перспективи розвитку»;

 

- д.е.н., професор Прокопенко О.В., к.е.н., доцент Петрушенко Ю.М., к.і.н., доцент Іванова Т.І., к.е.н., доцент Брюханов М.В., к.е.н. Троян М.Ю., к.е.н Школа В.Ю., старший викладач Кліменко О.В., старший викладач Вернидуб Н.О. старший викладач Дудкін О.В. неодноразово входили до складу оргкомітету, були керівниками та секретарями секцій Науково-технічної конференції викладачів, співробітників, аспірантів та студентів факультету економіки та менеджменту «Економічні проблеми сталого розвитку».

 

Викладачі кафедри активно приймають участь у проведенні Всеукраїнської учнівської олімпіади з основ економіки. Так, к.е.н., доцент Петрушенко Ю.М. обіймав посаду заступника голови журі Всеукраїнської учнівської олімпіади з основ економіки (2007-2010 рр.), а співробітники кафедри, серед яких к.е.н., доцент Брюханов М.В., к.е.н. Костюченко Н.М., к.е.н. Школа В.Ю., старший викладач Дудкін О.В. щорічно є членами фахового журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з «Основ економіки». Також к.е.н., доцент Петрушенко Ю.М. у 2005-2010 роках був експертом-консультантом Всеукраїнського турніру юних економістів.

 

Ряд співробітників кафедри економічної теорії, зокрема д.е.н., професор Прокопенко О.В., к.і.н., доцент Іванова Т.І., к.е.н., доцент Петрушенко Ю.М., к.е.н Школа В.Ю., старший викладач Вернидуб Н.О., в різні роки були членами конкурсних комісій СумДУ з наукових робіт на Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук за напрямами «Світове господарство і міжнародні економічні відносини» та «Інтелектуальна власність».