facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Візит студентів СумДУ до Сумської торгово-промислової палати

Наприкінці листопада для студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» ННІ ФЕМ ім. Балацького організовано екскурсійний візит до Сумської торгово-промислової палати.

Детальніше...
 
Участь у конференції «Польща-Україна: сусіди та партнери»

10 листопада студенти та викладачі кафедри економічної теорії взяли участь у науково-популярній конференції «Польща – Україна: сусіди та партнери», присвяченій дням Польщі в м. Суми, що відбулась у Конгрес-центрі СумДУ.

Детальніше...
 
Торгова гра для школярів з тематики: «Міжнародна торгівля»

Працівниками кафедри економічної теорії, для учнів Малої Академії Наук проводилась всесвітньо відома міжнародна торгова гра з тематики: «Міжнародна торгівля».

Детальніше...
 

Участь у вітчизняних освітньо-наукових заходах

Участь представників кафедри  у вітчизняних освітньо-наукових заходах


Співробітники кафедри є організаторами міжнародної наукової конференції «Міжнародна стратегія економічного розвитку регіону», що щорічної проводиться на базі кафедри економічної теорії СумДУ. Також окрім цієї конференції представники кафедри є активними учасниками інших конференцій факультету економіки та менеджменту:

 

- д.е.н., професор Прокопенко О.В., к.е.н Троян М.Ю., к.е.н Школа В.Ю.  входили до оргкомітету та були модераторами секцій міжнародної науково-практичної конференцій «Маркетинг інновацій і інновації в маркетингу»;

 

- д.е.н., професор Прокопенко О.В., к.е.н Школа В.Ю. входили до оргкомітету та були модераторами секцій Науково-практичної конференції «Сучасні проблеми вищої освіти України в контексті інтеграції до європейського освітнього простору»;

 

- к.е.н., доцент Петрушенко Ю.М., к.е.н. Костюченко Н.М., к.е.н., доцент Брюханов М.В., старший викладач Вернидуб Н.О. в різні роки входили до оргкомітету та були модераторами секцій міжнародної наукової конференції молодих вчених «Економіка для екології»;

 

- д.е.н., професор Прокопенко О.В., к.е.н Троян М.Ю., к.е.н. Костюченко Н.М. були членами оргкомітету та приймали активну участь в організації міжнародної науково-практичної конференції «Економіка та менеджмент: перспективи розвитку»;

 

- д.е.н., професор Прокопенко О.В., к.е.н., доцент Петрушенко Ю.М., к.і.н., доцент Іванова Т.І., к.е.н., доцент Брюханов М.В., к.е.н. Троян М.Ю., к.е.н Школа В.Ю., старший викладач Кліменко О.В., старший викладач Вернидуб Н.О. старший викладач Дудкін О.В. неодноразово входили до складу оргкомітету, були керівниками та секретарями секцій Науково-технічної конференції викладачів, співробітників, аспірантів та студентів факультету економіки та менеджменту «Економічні проблеми сталого розвитку».

 

Викладачі кафедри активно приймають участь у проведенні Всеукраїнської учнівської олімпіади з основ економіки. Так, к.е.н., доцент Петрушенко Ю.М. обіймав посаду заступника голови журі Всеукраїнської учнівської олімпіади з основ економіки (2007-2010 рр.), а співробітники кафедри, серед яких к.е.н., доцент Брюханов М.В., к.е.н. Костюченко Н.М., к.е.н. Школа В.Ю., старший викладач Дудкін О.В. щорічно є членами фахового журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з «Основ економіки». Також к.е.н., доцент Петрушенко Ю.М. у 2005-2010 роках був експертом-консультантом Всеукраїнського турніру юних економістів.

 

Ряд співробітників кафедри економічної теорії, зокрема д.е.н., професор Прокопенко О.В., к.і.н., доцент Іванова Т.І., к.е.н., доцент Петрушенко Ю.М., к.е.н Школа В.Ю., старший викладач Вернидуб Н.О., в різні роки були членами конкурсних комісій СумДУ з наукових робіт на Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук за напрямами «Світове господарство і міжнародні економічні відносини» та «Інтелектуальна власність».