facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Торгова гра для школярів з тематики: «Міжнародна торгівля»

Працівниками кафедри економічної теорії, для учнів Малої Академії Наук проводилась всесвітньо відома міжнародна торгова гра з тематики: «Міжнародна торгівля».

Детальніше...
 
Міжнародне стажування в Ізраїлі

Частину літньої відпустки 2017 р. представники академічного середовища України, Білорусі та Польщі – від студентів до відомих професорів та ректорів університетів, а також суспільних організацій Ізраїлю присвятили стажуванню на тему “International Economic Relations of Israel”, отримавши 30 годин лекційного спілкування з представниками Кнесету, Міністерства іноземних справ, Міністерства енергетики та Посольства України.

Детальніше...
 
Зустріч студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» із представниками Jabil Circuit, Inc.

22 вересня студенти спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» зустрілися із представниками однієї із найбільших компаній, що спеціалізуються на контрактному виробництві – Jabil Circuit, Inc.

Детальніше...
 

Університет економіки в Празі, Інститут стійкого бізнесу

 

Офіційний сайт: http://isb.vse.cz

Зарубіжні наукові партнери кафедри: Шауер Петер, професор, директор Інституту економіки в Празі, завідувач центру екологічної політики при кафедрі політичних наук (Doc. Ing. Petr SAUER, CSc.)

Договір про міжнародне співробітництво: не підписаний

Форми міжнародного співробітництва: підготовка та публікація монографій; проведення міжнародних конференцій; спільне редагування міжнародного наукового журналу «Механізм регулювання економіки»

Основні результати співробітництва: публікація викладачами СумДУ (кафедра економічної теорії) статей в зарубіжних монографіях «Towards a Green Economy», «Environmental Economics, Policy and International Relations» (м. Прага, Чехія); участь викладачів СумДУ в міжнародній конференції «Environmental Economics, Policy and International Relations» (м. Прага, Чехія) та презентація результатів досліджень; участь П. Шауера у Міжнародних конференціях СумДУ «Економіка для екології», «Економіка та менеджмент: перспективи розвитку» (пленарне засідання, лекції та допомога в організації); участь П. Шауера в рецензуванні та редагуванні міжнародного наукового журналу «Механізм регулювання економіки»

Відповідальна особа: к.е.н. Костюченко Н.М.