facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Лідери у навчанні

Сумський державний університет увійшов до трійки вишів-переможців за результатами Всеукраїнських студентських олімпіад.

Детальніше...
 
Ольга Прокопенко здобула стипендію Королеви Ядвіги в Ягелонському університеті

За результатами конкурсного відбору претендентів з різних країн завідувач кафедри економічної теорії д.е.н., проф. Ольга Прокопенко увійшла до списку 20 стипендіатів Cтипендіального фонду ім. Королеви Ядвиги, які здійснюватимуть наукові дослідження в одному з найкращих університетів Польщі і Європи – Ягелонському університеті, що розташований у м. Краків.

Детальніше...
 
Студенти-міжнародники ННІ ФЕМ почали проходити виробничу практику в Польщі

Вже четвертий рік поспіль завідувач кафедри економічної теорії Ольга Прокопенко разом з професором Академії техніко-гуманітарної в м. Бєльсько-Бяла Яном Цебулею організують проходження студентами ННІ ФЕМ ім. Олега Балацького виробничої практики на підприємсві Польщі.

Детальніше...
 

Університет економіки в Празі, Інститут стійкого бізнесу

 

Офіційний сайт: http://isb.vse.cz

Зарубіжні наукові партнери кафедри: Шауер Петер, професор, директор Інституту економіки в Празі, завідувач центру екологічної політики при кафедрі політичних наук (Doc. Ing. Petr SAUER, CSc.)

Договір про міжнародне співробітництво: не підписаний

Форми міжнародного співробітництва: підготовка та публікація монографій; проведення міжнародних конференцій; спільне редагування міжнародного наукового журналу «Механізм регулювання економіки»

Основні результати співробітництва: публікація викладачами СумДУ (кафедра економічної теорії) статей в зарубіжних монографіях «Towards a Green Economy», «Environmental Economics, Policy and International Relations» (м. Прага, Чехія); участь викладачів СумДУ в міжнародній конференції «Environmental Economics, Policy and International Relations» (м. Прага, Чехія) та презентація результатів досліджень; участь П. Шауера у Міжнародних конференціях СумДУ «Економіка для екології», «Економіка та менеджмент: перспективи розвитку» (пленарне засідання, лекції та допомога в організації); участь П. Шауера в рецензуванні та редагуванні міжнародного наукового журналу «Механізм регулювання економіки»

Відповідальна особа: к.е.н. Костюченко Н.М.