facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Візит студентів СумДУ до Сумської торгово-промислової палати

Наприкінці листопада для студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» ННІ ФЕМ ім. Балацького організовано екскурсійний візит до Сумської торгово-промислової палати.

Детальніше...
 
Участь у конференції «Польща-Україна: сусіди та партнери»

10 листопада студенти та викладачі кафедри економічної теорії взяли участь у науково-популярній конференції «Польща – Україна: сусіди та партнери», присвяченій дням Польщі в м. Суми, що відбулась у Конгрес-центрі СумДУ.

Детальніше...
 
Торгова гра для школярів з тематики: «Міжнародна торгівля»

Працівниками кафедри економічної теорії, для учнів Малої Академії Наук проводилась всесвітньо відома міжнародна торгова гра з тематики: «Міжнародна торгівля».

Детальніше...
 

Університет економіки в Празі, Інститут стійкого бізнесу

 

Офіційний сайт: http://isb.vse.cz

Зарубіжні наукові партнери кафедри: Шауер Петер, професор, директор Інституту економіки в Празі, завідувач центру екологічної політики при кафедрі політичних наук (Doc. Ing. Petr SAUER, CSc.)

Договір про міжнародне співробітництво: не підписаний

Форми міжнародного співробітництва: підготовка та публікація монографій; проведення міжнародних конференцій; спільне редагування міжнародного наукового журналу «Механізм регулювання економіки»

Основні результати співробітництва: публікація викладачами СумДУ (кафедра економічної теорії) статей в зарубіжних монографіях «Towards a Green Economy», «Environmental Economics, Policy and International Relations» (м. Прага, Чехія); участь викладачів СумДУ в міжнародній конференції «Environmental Economics, Policy and International Relations» (м. Прага, Чехія) та презентація результатів досліджень; участь П. Шауера у Міжнародних конференціях СумДУ «Економіка для екології», «Економіка та менеджмент: перспективи розвитку» (пленарне засідання, лекції та допомога в організації); участь П. Шауера в рецензуванні та редагуванні міжнародного наукового журналу «Механізм регулювання економіки»

Відповідальна особа: к.е.н. Костюченко Н.М.