facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Участь у конференції «Польща-Україна: сусіди та партнери»

10 листопада студенти та викладачі кафедри економічної теорії взяли участь у науково-популярній конференції «Польща – Україна: сусіди та партнери», присвяченій дням Польщі в м. Суми, що відбулась у Конгрес-центрі СумДУ.

Детальніше...
 
Торгова гра для школярів з тематики: «Міжнародна торгівля»

Працівниками кафедри економічної теорії, для учнів Малої Академії Наук проводилась всесвітньо відома міжнародна торгова гра з тематики: «Міжнародна торгівля».

Детальніше...
 
Міжнародне стажування в Ізраїлі

Частину літньої відпустки 2017 р. представники академічного середовища України, Білорусі та Польщі – від студентів до відомих професорів та ректорів університетів, а також суспільних організацій Ізраїлю присвятили стажуванню на тему “International Economic Relations of Israel”, отримавши 30 годин лекційного спілкування з представниками Кнесету, Міністерства іноземних справ, Міністерства енергетики та Посольства України.

Детальніше...
 

Новини та події

Участь у Міжнародній конференції

Студентка спеціальності «Міжнародні економічні відносини» Гнатенко Карина (науковий керівник – к.е.н. Омельяненко В.А.) прийняла участь у IІ Міжнародній мультидисциплінарній науково-практичній конференції студентів та молодих вчених «First Step in Science», що відбулася 26 січня 2017 року в м. Краматорськ.

Детальніше...

 

Новорічне привітання від колективу кафедри економічної теорії

Колектив кафедри економічної теорії від щирого серця вітає всіх колег-співробітників Сумського державного університету, іноземних партнерів із: Республіки Польща, Держави Ізраїль, Республіки Казахстан, Республіки Болгарія, Канади, Сполучених штатів Америки, Великобританії, колег з інших українських та іноземних ВНЗ із Новорічними святами.

Детальніше...

 

Участь студентів спеціальності «Міжнародна економіка» у міжнародній конференції

Наприкінці 2016 року студентки спеціальності «Міжнародна економіка» Скорик Валерія та Коротун Владислава (керівник – к.е.н., асистент кафедри економічної теорії Омельяненко В.А.) прийняли участь у  ІІ Міжнародній науково-практичній конференції молодих учених і студентів «Студенти та молодь – для майбутнього країни», що відбулася на базі Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії. У своїй роботі представники СумДУ розглянули особливості міжнародних аспектів розвитку екологічних старт-апів.

Детальніше...

 

Новації кафедри економічної теорії в рамках концепції «blended learning»

В ході реалізації концепції викладання дисциплін за принципом «blended learning», викладачами кафедри економічної теорії проводяться численні заходи навчального та неформального характеру для студентів спеціальностей «Міжнародні економічні відносини» та «Міжнародна економіка» з метою забезпечення європейського підходу до надання освітніх послуг.

Детальніше...

 

Турнір з командної гри «Мафія» серед першокурсників спеціальності «Міжнародні економічні відносини»

20.12.2016 р. викладачами кафедри економічної теорії був організований традиційний захід – проведення турніру з класичної командної гри «Мафія» для студентів 1 курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини».

Детальніше...

 

В ННІ ФЕМ імені Олега Балацького відбулась skype-лекція професора з Польщі на тему: «E-health marketing. Poland Experience»

19 грудня для студенів спеціальності «Міжнародна економіка», «Міжнародні економічні відносини» та викладачів ННІ ФЕМ імені Олега Балацького відбулася scype-лекція професора Школи суспільної охорони здоров'я Медичного Університету Сілезії в Катовіце, кандидата економічних наук Магдолени Суркіевіч-Світала на тему: «E-health marketing. Poland Experience».

Детальніше...

 

Стипендія на стажування у Словацькій Республіці

За результатами участі у конкурсі від Національної стипендіальної програми Словацької Республіки завідувач кафедри економічної теорії Прокопенко Ольга отримала стипендію на стажування в Університеті Матея Бела в м. Банска Бистріца, з яким співпрацює у науковій діяльності, починаючи з 2013 р.

Детальніше...

 

Журнал «Economic Processes Management» займає високі позиції в Іndex Copernіcus Journals Master Lіst

Міжнародний електронний науковий журнал «Economic Processes Management» посів 5 місце серед наукових журналів України у галузі «Суспільні науки» (Social Sciences) за Іndex Copernіcus Journals Master Lіst – 2015 з відповідним ICV 2015=82.79.

Детальніше...

 
Більше статтей...