facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Зустріч студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» із представниками Jabil Circuit, Inc.

22 вересня студенти спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» зустрілися із представниками однієї із найбільших компаній, що спеціалізуються на контрактному виробництві – Jabil Circuit, Inc.

Детальніше...
 
Лідери у навчанні

Сумський державний університет увійшов до трійки вишів-переможців за результатами Всеукраїнських студентських олімпіад.

Детальніше...
 
Ольга Прокопенко здобула стипендію Королеви Ядвіги в Ягелонському університеті

За результатами конкурсного відбору претендентів з різних країн завідувач кафедри економічної теорії д.е.н., проф. Ольга Прокопенко увійшла до списку 20 стипендіатів Cтипендіального фонду ім. Королеви Ядвиги, які здійснюватимуть наукові дослідження в одному з найкращих університетів Польщі і Європи – Ягелонському університеті, що розташований у м. Краків.

Детальніше...
 

Новини та події

Новації кафедри економічної теорії в рамках концепції «blended learning»

В ході реалізації концепції викладання дисциплін за принципом «blended learning», викладачами кафедри економічної теорії проводяться численні заходи навчального та неформального характеру для студентів спеціальностей «Міжнародні економічні відносини» та «Міжнародна економіка» з метою забезпечення європейського підходу до надання освітніх послуг.

Детальніше...

 

Турнір з командної гри «Мафія» серед першокурсників спеціальності «Міжнародні економічні відносини»

20.12.2016 р. викладачами кафедри економічної теорії був організований традиційний захід – проведення турніру з класичної командної гри «Мафія» для студентів 1 курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини».

Детальніше...

 

В ННІ ФЕМ імені Олега Балацького відбулась skype-лекція професора з Польщі на тему: «E-health marketing. Poland Experience»

19 грудня для студенів спеціальності «Міжнародна економіка», «Міжнародні економічні відносини» та викладачів ННІ ФЕМ імені Олега Балацького відбулася scype-лекція професора Школи суспільної охорони здоров'я Медичного Університету Сілезії в Катовіце, кандидата економічних наук Магдолени Суркіевіч-Світала на тему: «E-health marketing. Poland Experience».

Детальніше...

 

Стипендія на стажування у Словацькій Республіці

За результатами участі у конкурсі від Національної стипендіальної програми Словацької Республіки завідувач кафедри економічної теорії Прокопенко Ольга отримала стипендію на стажування в Університеті Матея Бела в м. Банска Бистріца, з яким співпрацює у науковій діяльності, починаючи з 2013 р.

Детальніше...

 

Журнал «Economic Processes Management» займає високі позиції в Іndex Copernіcus Journals Master Lіst

Міжнародний електронний науковий журнал «Economic Processes Management» посів 5 місце серед наукових журналів України у галузі «Суспільні науки» (Social Sciences) за Іndex Copernіcus Journals Master Lіst – 2015 з відповідним ICV 2015=82.79.

Детальніше...

 

Наукова конференція "Перший крок у науку"

11 грудня 2016 року на базі Сумського державного університету пройшла наукова конференція для школярів та студентів першого та другого курсів «Перший крок у науку».

Детальніше...

 

Перемога студентки гр. МЕ-51ан в коференції для науковців-початківців "Перший крок у науку"

11 грудня 2016 року в Конгрес-центре Сумського державного університету відбулася конференція для науковців-початківців «Перший крок у науку».

Детальніше...

 

Зустріч із батьками студентів першого курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини»

Вже стало традицією для ННІ ФЕМ імені Олега Балацького проводити зустрічі із батьками студентів першого курсу, осінній семестр 2016 р. не став виключенням.

Детальніше...

 
Більше статтей...