facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Практично-орієнтоване навчання студентів спеціальності «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини»

16 травня 2018 р. студенти гр.МЕ-71ан, МЕ-61ан в рамках заходу "День кар’єри ЄС в м. Суми" та з огляду на практично орієнтоване навчання з дисциплін «Основи дипломатії та дипломатичної роботи» та «Економіка транснаціонального криміналу» були проведені зустрічі з першим секретарем, експертом з питань політики децентралізації, секторної реформи Представництва ЄС в Україні Бенедиктом Херрманном, а також заступником голови центру боротьби з корупцією та тіньовою економікою Ю.А. Тарасенко-Баландіною, і радником з питань преси та інформатизації Представництва ЄС в Україні Давидовою В.

Детальніше...
 
Зустріч студентів з директором «Технохім»

10 травня 2018 року відбулася зустріч студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» з к.е.н., доцентом, директором ТОВ «Технохім» Олефіренком О.М.

Детальніше...
 
Семінар з практиком Трояном А.В.

5 травня студенти спеціальностей Міжнародна економіка та Міжнародні економічні відносини в рамках семінарів з дисциплін Макроекономіка, Макроекономіка ІІ та Макроекономічний аналіз мали змогу поспілкуватися з фахівцем - практиком в галузі макроекономіки та банківської справи Трояном Артемом Володимировичем.

Детальніше...
 

Новини та події

Журнал “Economic Processes Management” включено до каталогу International Accreditation and Research Council

Міжнародний електронний науковий журнал “Economic Processes Management” було включено до каталогу International Accreditation and Research Council (США) та за оцінками Journal Citation Reference Report (JCR-Report).

Детальніше...

 

Участь у Міжнародній конференції

Студентка спеціальності «Міжнародні економічні відносини» Гнатенко Карина (науковий керівник – к.е.н. Омельяненко В.А.) прийняла участь у IІ Міжнародній мультидисциплінарній науково-практичній конференції студентів та молодих вчених «First Step in Science», що відбулася 26 січня 2017 року в м. Краматорськ.

Детальніше...

 

Новорічне привітання від колективу кафедри економічної теорії

Колектив кафедри економічної теорії від щирого серця вітає всіх колег-співробітників Сумського державного університету, іноземних партнерів із: Республіки Польща, Держави Ізраїль, Республіки Казахстан, Республіки Болгарія, Канади, Сполучених штатів Америки, Великобританії, колег з інших українських та іноземних ВНЗ із Новорічними святами.

Детальніше...

 

Участь студентів спеціальності «Міжнародна економіка» у міжнародній конференції

Наприкінці 2016 року студентки спеціальності «Міжнародна економіка» Скорик Валерія та Коротун Владислава (керівник – к.е.н., асистент кафедри економічної теорії Омельяненко В.А.) прийняли участь у  ІІ Міжнародній науково-практичній конференції молодих учених і студентів «Студенти та молодь – для майбутнього країни», що відбулася на базі Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії. У своїй роботі представники СумДУ розглянули особливості міжнародних аспектів розвитку екологічних старт-апів.

Детальніше...

 

Новації кафедри економічної теорії в рамках концепції «blended learning»

В ході реалізації концепції викладання дисциплін за принципом «blended learning», викладачами кафедри економічної теорії проводяться численні заходи навчального та неформального характеру для студентів спеціальностей «Міжнародні економічні відносини» та «Міжнародна економіка» з метою забезпечення європейського підходу до надання освітніх послуг.

Детальніше...

 

Турнір з командної гри «Мафія» серед першокурсників спеціальності «Міжнародні економічні відносини»

20.12.2016 р. викладачами кафедри економічної теорії був організований традиційний захід – проведення турніру з класичної командної гри «Мафія» для студентів 1 курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини».

Детальніше...

 

В ННІ ФЕМ імені Олега Балацького відбулась skype-лекція професора з Польщі на тему: «E-health marketing. Poland Experience»

19 грудня для студенів спеціальності «Міжнародна економіка», «Міжнародні економічні відносини» та викладачів ННІ ФЕМ імені Олега Балацького відбулася scype-лекція професора Школи суспільної охорони здоров'я Медичного Університету Сілезії в Катовіце, кандидата економічних наук Магдолени Суркіевіч-Світала на тему: «E-health marketing. Poland Experience».

Детальніше...

 

Стипендія на стажування у Словацькій Республіці

За результатами участі у конкурсі від Національної стипендіальної програми Словацької Республіки завідувач кафедри економічної теорії Прокопенко Ольга отримала стипендію на стажування в Університеті Матея Бела в м. Банска Бистріца, з яким співпрацює у науковій діяльності, починаючи з 2013 р.

Детальніше...

 
Більше статтей...