facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Зустріч студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» із представниками Jabil Circuit, Inc.

22 вересня студенти спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» зустрілися із представниками однієї із найбільших компаній, що спеціалізуються на контрактному виробництві – Jabil Circuit, Inc.

Детальніше...
 
Лідери у навчанні

Сумський державний університет увійшов до трійки вишів-переможців за результатами Всеукраїнських студентських олімпіад.

Детальніше...
 
Ольга Прокопенко здобула стипендію Королеви Ядвіги в Ягелонському університеті

За результатами конкурсного відбору претендентів з різних країн завідувач кафедри економічної теорії д.е.н., проф. Ольга Прокопенко увійшла до списку 20 стипендіатів Cтипендіального фонду ім. Королеви Ядвиги, які здійснюватимуть наукові дослідження в одному з найкращих університетів Польщі і Європи – Ягелонському університеті, що розташований у м. Краків.

Детальніше...
 

Новини та події

Участь у науково-практичному семінарі

Асистент кафедри економічної теорії, к.е.н. Омельяненко В.А. прийняв участь у науково-практичному семінарі «Практика створення офісів управління інтелектуальною власністю», який було проведено НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, УкрІНТЕІ МОН України, ВГО “Українська Рада винахідників і новаторів” 23 листопада 2016 року.

Детальніше...

 

Привітання з Днем студента

Шановні студенти спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини»!

Детальніше...

 

“Mafia”-баттл між викладачами та студентами

Цими днями, на кафедрі економічної теорії відбувся незвичайний захід - «Mafia» - баттл, мета якого мала подвійну природу: по-перше, підвищити рівень спілкування між студентами спеціальності «Міжнародні економічні відносини» першого та другого курсу, продемонструвати позитивний родинний клімат, створити підґрунтя студентської дружби та подальшої співпраці; по-друге, виведення на новий рівень корпоративного спілкування між викладачами кафедри економічної теорії та студентами-міжнародниками.

Детальніше...

 

Круглий стіл з проблем сучасної економічної науки

10 листопада 2016 року викладачі та аспіранти кафедри Економічної теорії та студенти ІІ курсу спеціальності «Міжнародна економіка» СумДУ за спеціальної участі гостя з Казахстану професора Осика Юрія Івановича взяли участь в круглому столі на тему «Проблеми сучасної економічної науки».

Детальніше...

 

Візит завідувача кафедри Ольги Прокопенко до Польщі

Під час відпустки в кінці листопада - на початку грудня 2016 року завідувач кафедри економічної теорії Ольга Прокопенко здійснила поїздку до Польщі, де взяла участь у п'яти наукових заходах міжнародного рівня та здійснила ряд зустрічів - від викладачів та працівників відділів міжнародної діяльності університетів до народних депутатів Польщі, а  також відповідно до угоди СумДУ з Академією техніко-гуманітарною в м. Бєльско-Бяла від квітня 2012 року провела польською мовою для студентів бакалавратури і магістратури АТГ лекційні заняття з дисциплін "Економічний аналіз організації" та "Ринкові інституції", а також лекційні та практичні заняття з дисциплін "Психологія в управлінні", "Фонди Європейського Союзу" та "Управління малою фірмою".

Детальніше...

 

Тренінг для студентів Машколеджу з міжнародної економіки за участі гостя з Казахстану

9 листопада 2016 року викладачі та аспіранти кафедри Економічної теорії провели для студентів економічних спеціальностей Машинобудівного коледжу СумДУ тренінг з міжнародної економіки.

Детальніше...

 

Професійний розвиток представника кафедри економічної теорії на «Researcher Connect»

В період 7-9 листопада 2016 р. доцент кафедри економічної теорії Надія Костюченко взяла участь в програмі підтримки професійного розвитку молодих науковців «Researcher Connect» від Британської Ради.

Детальніше...

 

Одинадцятий міжнародний науковий пікнік для Олександрівської гімназії

28 жовтня на звернення КУ Олександрівська гімназія кафедра економічної теорії ННІ ФЕМ ім. Олега Балацького СумДУ провела Одинадцятий міжнародний науковий пікнік для учнів 8-х класів.

Детальніше...

 
Більше статтей...