facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Участь у конференції «Польща-Україна: сусіди та партнери»

10 листопада студенти та викладачі кафедри економічної теорії взяли участь у науково-популярній конференції «Польща – Україна: сусіди та партнери», присвяченій дням Польщі в м. Суми, що відбулась у Конгрес-центрі СумДУ.

Детальніше...
 
Торгова гра для школярів з тематики: «Міжнародна торгівля»

Працівниками кафедри економічної теорії, для учнів Малої Академії Наук проводилась всесвітньо відома міжнародна торгова гра з тематики: «Міжнародна торгівля».

Детальніше...
 
Міжнародне стажування в Ізраїлі

Частину літньої відпустки 2017 р. представники академічного середовища України, Білорусі та Польщі – від студентів до відомих професорів та ректорів університетів, а також суспільних організацій Ізраїлю присвятили стажуванню на тему “International Economic Relations of Israel”, отримавши 30 годин лекційного спілкування з представниками Кнесету, Міністерства іноземних справ, Міністерства енергетики та Посольства України.

Детальніше...
 

Новини та події

Наукова конференція "Перший крок у науку"

11 грудня 2016 року на базі Сумського державного університету пройшла наукова конференція для школярів та студентів першого та другого курсів «Перший крок у науку».

Детальніше...

 

Перемога студентки гр. МЕ-51ан в коференції для науковців-початківців "Перший крок у науку"

11 грудня 2016 року в Конгрес-центре Сумського державного університету відбулася конференція для науковців-початківців «Перший крок у науку».

Детальніше...

 

Зустріч із батьками студентів першого курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини»

Вже стало традицією для ННІ ФЕМ імені Олега Балацького проводити зустрічі із батьками студентів першого курсу, осінній семестр 2016 р. не став виключенням.

Детальніше...

 

Участь у науково-практичному семінарі

Асистент кафедри економічної теорії, к.е.н. Омельяненко В.А. прийняв участь у науково-практичному семінарі «Практика створення офісів управління інтелектуальною власністю», який було проведено НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, УкрІНТЕІ МОН України, ВГО “Українська Рада винахідників і новаторів” 23 листопада 2016 року.

Детальніше...

 

Привітання з Днем студента

Шановні студенти спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини»!

Детальніше...

 

“Mafia”-баттл між викладачами та студентами

Цими днями, на кафедрі економічної теорії відбувся незвичайний захід - «Mafia» - баттл, мета якого мала подвійну природу: по-перше, підвищити рівень спілкування між студентами спеціальності «Міжнародні економічні відносини» першого та другого курсу, продемонструвати позитивний родинний клімат, створити підґрунтя студентської дружби та подальшої співпраці; по-друге, виведення на новий рівень корпоративного спілкування між викладачами кафедри економічної теорії та студентами-міжнародниками.

Детальніше...

 

Круглий стіл з проблем сучасної економічної науки

10 листопада 2016 року викладачі та аспіранти кафедри Економічної теорії та студенти ІІ курсу спеціальності «Міжнародна економіка» СумДУ за спеціальної участі гостя з Казахстану професора Осика Юрія Івановича взяли участь в круглому столі на тему «Проблеми сучасної економічної науки».

Детальніше...

 

Візит завідувача кафедри Ольги Прокопенко до Польщі

Під час відпустки в кінці листопада - на початку грудня 2016 року завідувач кафедри економічної теорії Ольга Прокопенко здійснила поїздку до Польщі, де взяла участь у п'яти наукових заходах міжнародного рівня та здійснила ряд зустрічів - від викладачів та працівників відділів міжнародної діяльності університетів до народних депутатів Польщі, а  також відповідно до угоди СумДУ з Академією техніко-гуманітарною в м. Бєльско-Бяла від квітня 2012 року провела польською мовою для студентів бакалавратури і магістратури АТГ лекційні заняття з дисциплін "Економічний аналіз організації" та "Ринкові інституції", а також лекційні та практичні заняття з дисциплін "Психологія в управлінні", "Фонди Європейського Союзу" та "Управління малою фірмою".

Детальніше...

 
Більше статтей...