facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Візит студентів СумДУ до Сумської торгово-промислової палати

Наприкінці листопада для студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» ННІ ФЕМ ім. Балацького організовано екскурсійний візит до Сумської торгово-промислової палати.

Детальніше...
 
Участь у конференції «Польща-Україна: сусіди та партнери»

10 листопада студенти та викладачі кафедри економічної теорії взяли участь у науково-популярній конференції «Польща – Україна: сусіди та партнери», присвяченій дням Польщі в м. Суми, що відбулась у Конгрес-центрі СумДУ.

Детальніше...
 
Торгова гра для школярів з тематики: «Міжнародна торгівля»

Працівниками кафедри економічної теорії, для учнів Малої Академії Наук проводилась всесвітньо відома міжнародна торгова гра з тематики: «Міжнародна торгівля».

Детальніше...
 

Новини та події

Візит завідувача кафедри Ольги Прокопенко до Польщі

Під час відпустки в кінці листопада - на початку грудня 2016 року завідувач кафедри економічної теорії Ольга Прокопенко здійснила поїздку до Польщі, де взяла участь у п'яти наукових заходах міжнародного рівня та здійснила ряд зустрічів - від викладачів та працівників відділів міжнародної діяльності університетів до народних депутатів Польщі, а  також відповідно до угоди СумДУ з Академією техніко-гуманітарною в м. Бєльско-Бяла від квітня 2012 року провела польською мовою для студентів бакалавратури і магістратури АТГ лекційні заняття з дисциплін "Економічний аналіз організації" та "Ринкові інституції", а також лекційні та практичні заняття з дисциплін "Психологія в управлінні", "Фонди Європейського Союзу" та "Управління малою фірмою".

Детальніше...

 

Тренінг для студентів Машколеджу з міжнародної економіки за участі гостя з Казахстану

9 листопада 2016 року викладачі та аспіранти кафедри Економічної теорії провели для студентів економічних спеціальностей Машинобудівного коледжу СумДУ тренінг з міжнародної економіки.

Детальніше...

 

Професійний розвиток представника кафедри економічної теорії на «Researcher Connect»

В період 7-9 листопада 2016 р. доцент кафедри економічної теорії Надія Костюченко взяла участь в програмі підтримки професійного розвитку молодих науковців «Researcher Connect» від Британської Ради.

Детальніше...

 

Одинадцятий міжнародний науковий пікнік для Олександрівської гімназії

28 жовтня на звернення КУ Олександрівська гімназія кафедра економічної теорії ННІ ФЕМ ім. Олега Балацького СумДУ провела Одинадцятий міжнародний науковий пікнік для учнів 8-х класів.

Детальніше...

 

Прокопенко Ольга Володимирівна у складі Конкурсної комісії Верховної Ради України

Рішенням Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти до Протоколу № 50 від 5 жовтня 2016 року затверджено новий склад Конкурсної комісії з присудження іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених і призначення премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим у галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок.

Детальніше...

 

Семінар почесного доктора СумДУ з Болгарії для студентів першого курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини»

28 жовтня 2016 року відбувся семінар почесного доктора СумДУ, професора Христо Крачунова (Республіка Болгарія) для студентів першого курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини».

Детальніше...

 

Семінар професора з Болгарії для студентів-міжнародників 2 курсу

27 жовтня 2016 року відбувся семінар почесного доктора СумДУ, професора Христо Крачунова (Республіка Болгарія) для студентів другого курсу спеціальності «Міжнародна економіка».

Детальніше...

 

Десятий міжнародний науковий пікнік для еліти Сумської області

21 жовтня на звернення Сумського територіального відділення МАН України кафедра економічної теорії ННІ ФЕМ ім. Олега Балацького СумДУ провела Десятий міжнародний науковий пікнік.

Детальніше...

 
Більше статтей...