facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Практично-орієнтоване навчання студентів спеціальності «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини»

16 травня 2018 р. студенти гр.МЕ-71ан, МЕ-61ан в рамках заходу "День кар’єри ЄС в м. Суми" та з огляду на практично орієнтоване навчання з дисциплін «Основи дипломатії та дипломатичної роботи» та «Економіка транснаціонального криміналу» були проведені зустрічі з першим секретарем, експертом з питань політики децентралізації, секторної реформи Представництва ЄС в Україні Бенедиктом Херрманном, а також заступником голови центру боротьби з корупцією та тіньовою економікою Ю.А. Тарасенко-Баландіною, і радником з питань преси та інформатизації Представництва ЄС в Україні Давидовою В.

Детальніше...
 
Зустріч студентів з директором «Технохім»

10 травня 2018 року відбулася зустріч студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» з к.е.н., доцентом, директором ТОВ «Технохім» Олефіренком О.М.

Детальніше...
 
Семінар з практиком Трояном А.В.

5 травня студенти спеціальностей Міжнародна економіка та Міжнародні економічні відносини в рамках семінарів з дисциплін Макроекономіка, Макроекономіка ІІ та Макроекономічний аналіз мали змогу поспілкуватися з фахівцем - практиком в галузі макроекономіки та банківської справи Трояном Артемом Володимировичем.

Детальніше...
 

Новини та події

Журнал «Economic Processes Management» займає високі позиції в Іndex Copernіcus Journals Master Lіst

Міжнародний електронний науковий журнал «Economic Processes Management» посів 5 місце серед наукових журналів України у галузі «Суспільні науки» (Social Sciences) за Іndex Copernіcus Journals Master Lіst – 2015 з відповідним ICV 2015=82.79.

Детальніше...

 

Наукова конференція "Перший крок у науку"

11 грудня 2016 року на базі Сумського державного університету пройшла наукова конференція для школярів та студентів першого та другого курсів «Перший крок у науку».

Детальніше...

 

Перемога студентки гр. МЕ-51ан в коференції для науковців-початківців "Перший крок у науку"

11 грудня 2016 року в Конгрес-центре Сумського державного університету відбулася конференція для науковців-початківців «Перший крок у науку».

Детальніше...

 

Зустріч із батьками студентів першого курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини»

Вже стало традицією для ННІ ФЕМ імені Олега Балацького проводити зустрічі із батьками студентів першого курсу, осінній семестр 2016 р. не став виключенням.

Детальніше...

 

Участь у науково-практичному семінарі

Асистент кафедри економічної теорії, к.е.н. Омельяненко В.А. прийняв участь у науково-практичному семінарі «Практика створення офісів управління інтелектуальною власністю», який було проведено НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, УкрІНТЕІ МОН України, ВГО “Українська Рада винахідників і новаторів” 23 листопада 2016 року.

Детальніше...

 

Привітання з Днем студента

Шановні студенти спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини»!

Детальніше...

 

“Mafia”-баттл між викладачами та студентами

Цими днями, на кафедрі економічної теорії відбувся незвичайний захід - «Mafia» - баттл, мета якого мала подвійну природу: по-перше, підвищити рівень спілкування між студентами спеціальності «Міжнародні економічні відносини» першого та другого курсу, продемонструвати позитивний родинний клімат, створити підґрунтя студентської дружби та подальшої співпраці; по-друге, виведення на новий рівень корпоративного спілкування між викладачами кафедри економічної теорії та студентами-міжнародниками.

Детальніше...

 

Круглий стіл з проблем сучасної економічної науки

10 листопада 2016 року викладачі та аспіранти кафедри Економічної теорії та студенти ІІ курсу спеціальності «Міжнародна економіка» СумДУ за спеціальної участі гостя з Казахстану професора Осика Юрія Івановича взяли участь в круглому столі на тему «Проблеми сучасної економічної науки».

Детальніше...

 
Більше статтей...