facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Лідери у навчанні

Сумський державний університет увійшов до трійки вишів-переможців за результатами Всеукраїнських студентських олімпіад.

Детальніше...
 
Ольга Прокопенко здобула стипендію Королеви Ядвіги в Ягелонському університеті

За результатами конкурсного відбору претендентів з різних країн завідувач кафедри економічної теорії д.е.н., проф. Ольга Прокопенко увійшла до списку 20 стипендіатів Cтипендіального фонду ім. Королеви Ядвиги, які здійснюватимуть наукові дослідження в одному з найкращих університетів Польщі і Європи – Ягелонському університеті, що розташований у м. Краків.

Детальніше...
 
Студенти-міжнародники ННІ ФЕМ почали проходити виробничу практику в Польщі

Вже четвертий рік поспіль завідувач кафедри економічної теорії Ольга Прокопенко разом з професором Академії техніко-гуманітарної в м. Бєльсько-Бяла Яном Цебулею організують проходження студентами ННІ ФЕМ ім. Олега Балацького виробничої практики на підприємсві Польщі.

Детальніше...
 

Новини та події

Участь студентів спеціальності «Міжнародна економіка» у міжнародній конференції

Наприкінці 2016 року студентки спеціальності «Міжнародна економіка» Скорик Валерія та Коротун Владислава (керівник – к.е.н., асистент кафедри економічної теорії Омельяненко В.А.) прийняли участь у  ІІ Міжнародній науково-практичній конференції молодих учених і студентів «Студенти та молодь – для майбутнього країни», що відбулася на базі Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії. У своїй роботі представники СумДУ розглянули особливості міжнародних аспектів розвитку екологічних старт-апів.

Детальніше...

 

Тренінг для студентів Машколеджу з міжнародної економіки за участі гостя з Казахстану

9 листопада 2016 року викладачі та аспіранти кафедри Економічної теорії провели для студентів економічних спеціальностей Машинобудівного коледжу СумДУ тренінг з міжнародної економіки.

Детальніше...

 

Зустріч із батьками студентів першого курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини»

Вже стало традицією для ННІ ФЕМ імені Олега Балацького проводити зустрічі із батьками студентів першого курсу, осінній семестр 2016 р. не став виключенням.

Детальніше...

 

Новорічне привітання від колективу кафедри економічної теорії

Колектив кафедри економічної теорії від щирого серця вітає всіх колег-співробітників Сумського державного університету, іноземних партнерів із: Республіки Польща, Держави Ізраїль, Республіки Казахстан, Республіки Болгарія, Канади, Сполучених штатів Америки, Великобританії, колег з інших українських та іноземних ВНЗ із Новорічними святами.

Детальніше...

 

“Mafia”-баттл між викладачами та студентами

Цими днями, на кафедрі економічної теорії відбувся незвичайний захід - «Mafia» - баттл, мета якого мала подвійну природу: по-перше, підвищити рівень спілкування між студентами спеціальності «Міжнародні економічні відносини» першого та другого курсу, продемонструвати позитивний родинний клімат, створити підґрунтя студентської дружби та подальшої співпраці; по-друге, виведення на новий рівень корпоративного спілкування між викладачами кафедри економічної теорії та студентами-міжнародниками.

Детальніше...

 
Більше статтей...