facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Торгова гра для школярів з тематики: «Міжнародна торгівля»

Працівниками кафедри економічної теорії, для учнів Малої Академії Наук проводилась всесвітньо відома міжнародна торгова гра з тематики: «Міжнародна торгівля».

Детальніше...
 
Міжнародне стажування в Ізраїлі

Частину літньої відпустки 2017 р. представники академічного середовища України, Білорусі та Польщі – від студентів до відомих професорів та ректорів університетів, а також суспільних організацій Ізраїлю присвятили стажуванню на тему “International Economic Relations of Israel”, отримавши 30 годин лекційного спілкування з представниками Кнесету, Міністерства іноземних справ, Міністерства енергетики та Посольства України.

Детальніше...
 
Зустріч студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» із представниками Jabil Circuit, Inc.

22 вересня студенти спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» зустрілися із представниками однієї із найбільших компаній, що спеціалізуються на контрактному виробництві – Jabil Circuit, Inc.

Детальніше...
 

Оголошення

Запрошуємо до участі у колективній монографії

Шановні колеги!


До 25 листопада 2017 р. збираються матеріали в монографію з проектною назвою "Управління інноваційною складовою економічної безпеки" (мова - англійська).

Детальніше...

 

Колективна наукова монографія в рамках виконання науково-дослідної роботи «Розвиток механізмів управління інноваційною складовою економічної безпеки України»

Шановні колеги!


Запрошуємо вас взяти участь у написанні колективної наукової монографії за редакцією д.е.н., проф. О.В. Прокопенко (українською та англійською мовами), яка буде видана у грудні 2017 року (українською мовою) та у квітні 2018 року (англійською мовою) в рамках виконання науково-дослідної роботи «Розвиток механізмів управління інноваційною складовою економічної безпеки України» за грантом Президента України на базі кафедри економічної теорії ННІ ФЕМ імені Олега Балацького Сумського державного університету.

Детальніше...