facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Візит студентів СумДУ до Сумської торгово-промислової палати

Наприкінці листопада для студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» ННІ ФЕМ ім. Балацького організовано екскурсійний візит до Сумської торгово-промислової палати.

Детальніше...
 
Участь у конференції «Польща-Україна: сусіди та партнери»

10 листопада студенти та викладачі кафедри економічної теорії взяли участь у науково-популярній конференції «Польща – Україна: сусіди та партнери», присвяченій дням Польщі в м. Суми, що відбулась у Конгрес-центрі СумДУ.

Детальніше...
 
Торгова гра для школярів з тематики: «Міжнародна торгівля»

Працівниками кафедри економічної теорії, для учнів Малої Академії Наук проводилась всесвітньо відома міжнародна торгова гра з тематики: «Міжнародна торгівля».

Детальніше...
 

Оголошення

Запрошуємо до участі у колективній монографії

Шановні колеги!


До 25 листопада 2017 р. збираються матеріали в монографію з проектною назвою "Управління інноваційною складовою економічної безпеки" (мова - англійська).

Детальніше...

 

Колективна наукова монографія в рамках виконання науково-дослідної роботи «Розвиток механізмів управління інноваційною складовою економічної безпеки України»

Шановні колеги!


Запрошуємо вас взяти участь у написанні колективної наукової монографії за редакцією д.е.н., проф. О.В. Прокопенко (українською та англійською мовами), яка буде видана у грудні 2017 року (українською мовою) та у квітні 2018 року (англійською мовою) в рамках виконання науково-дослідної роботи «Розвиток механізмів управління інноваційною складовою економічної безпеки України» за грантом Президента України на базі кафедри економічної теорії ННІ ФЕМ імені Олега Балацького Сумського державного університету.

Детальніше...