facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Лідери у навчанні

Сумський державний університет увійшов до трійки вишів-переможців за результатами Всеукраїнських студентських олімпіад.

Детальніше...
 
Ольга Прокопенко здобула стипендію Королеви Ядвіги в Ягелонському університеті

За результатами конкурсного відбору претендентів з різних країн завідувач кафедри економічної теорії д.е.н., проф. Ольга Прокопенко увійшла до списку 20 стипендіатів Cтипендіального фонду ім. Королеви Ядвиги, які здійснюватимуть наукові дослідження в одному з найкращих університетів Польщі і Європи – Ягелонському університеті, що розташований у м. Краків.

Детальніше...
 
Студенти-міжнародники ННІ ФЕМ почали проходити виробничу практику в Польщі

Вже четвертий рік поспіль завідувач кафедри економічної теорії Ольга Прокопенко разом з професором Академії техніко-гуманітарної в м. Бєльсько-Бяла Яном Цебулею організують проходження студентами ННІ ФЕМ ім. Олега Балацького виробничої практики на підприємсві Польщі.

Детальніше...
 

Оголошення

Колективна наукова монографія в рамках виконання науково-дослідної роботи «Розвиток механізмів управління інноваційною складовою економічної безпеки України»

Шановні колеги!


Запрошуємо вас взяти участь у написанні колективної наукової монографії за редакцією д.е.н., проф. О.В. Прокопенко (українською та англійською мовами), яка буде видана у грудні 2017 року (українською мовою) та у квітні 2018 року (англійською мовою) в рамках виконання науково-дослідної роботи «Розвиток механізмів управління інноваційною складовою економічної безпеки України» за грантом Президента України на базі кафедри економічної теорії ННІ ФЕМ імені Олега Балацького Сумського державного університету.

Детальніше...

 

Колективна монографія в Польщі

До уваги вчених і аспірантів ФЕМ!

 Колективна монографія в Польщі.

До 01 грудня 2017 р. збираються матеріали в монографію з проектною назвою «Методологія розвитку соціально-економічних систем у глобальному середовищі».

Детальніше...