facebook twitter youtube
Ukrainian (UA)Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)
vmenublockheader
Навчання за спеціальністю "MEB"

spec

Новини
Участь у тренінгу «Міжнародна торгівля послугами: особливості проведення переговорів»

Асистенти кафедри економічної теорії  к.е.н Щербаченко В.О. та Рожкова Є.Ю.  за сприяння Ради молодих вчених взяли участь у дводенному тренінгу «Міжнародна торгівля послугами: особливості проведення переговорів», що відбувся 12- 13 квітня 2018 року в м. Києві.

Детальніше...
 
Перемога у конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка сільського господарства та АПК»

5-6 квітня 2018 р. на базі Подільського державного аграрно-технічного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка сільського господарства та АПК».

Детальніше...
 
Студентка спеціальності «Міжнародна економіка» здобула перемогу на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізации «Економіка та економічна політика»

Студентка ІІІ курсу спеціальності «Міжнародна економіка» Коротун Владислава представила Сумський державний університет на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації "Економіка та економічна політика", підсумкова науково-практична конференція якого відбулася 20 березня 2018 року на базі Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка.

Детальніше...
 

Оголошення

Запрошуємо до участі у колективній монографії

Шановні колеги!


До 25 листопада 2017 р. збираються матеріали в монографію з проектною назвою "Управління інноваційною складовою економічної безпеки" (мова - англійська).

Детальніше...

 

Колективна наукова монографія в рамках виконання науково-дослідної роботи «Розвиток механізмів управління інноваційною складовою економічної безпеки України»

Шановні колеги!


Запрошуємо вас взяти участь у написанні колективної наукової монографії за редакцією д.е.н., проф. О.В. Прокопенко (українською та англійською мовами), яка буде видана у грудні 2017 року (українською мовою) та у квітні 2018 року (англійською мовою) в рамках виконання науково-дослідної роботи «Розвиток механізмів управління інноваційною складовою економічної безпеки України» за грантом Президента України на базі кафедри економічної теорії ННІ ФЕМ імені Олега Балацького Сумського державного університету.

Детальніше...